Bungalov Tatili

8 – 9 Ocak (1 Gece 2 Gün)


İki Kişilik Bungalovda Kişi Başı Fiyat: 500 TL ( Rize Kalkış) – 600 TL (Trabzon Kalkış)
Üç Kişilik Bungalovda Kişi Başı Fiyat: 475 TL ( Rize Kalkış) – 575 TL (Trabzon Kalkış)
Dört Kişilik Bungalovda Kişi Başı Fiyat: 450 TL ( Rize Kalkış) – 550 TL (Trabzon Kalkış)

 


ELEVIT YAYLASI – ÇAT KOYU – ZILKALE – ŞENYUVA KOYU – FIRTINA DERESI – ZIPLINE

1.GÜN

Hayatınızda unutamayacağınız bir yılbaşına hazır olun 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri saat 09.30 da Trabzon Hava Limanı ve Trabzon Otogarında karşılayarak turumuza start veriyoruz. İlk olarak rotamız Uzungöl olup doğanın büyüleyici manzarası ile huzur bulacaksınız. Uzungöl’e varıp Suni Şelaler’de , seyir terasında fotoğraf molalarımız ardından siz değerli konuklarımız serbest zaman içerisinde doyasıya fotoğraf çekilebilirsiniz. Belirlenen saatte hareket ederek yolumuzun üzerinde bulunan Kiremitli Köprü’de mola veriyoruz. Yapımı ve duruşuyla ilginizi çekecek anılarınız için özel kareler çekeceksiniz. Yolculuğumuz a belirlenen yerde öğle yemeği (Extra) molası veriyoruz. Rize Kalesi ziyaretimizde Rize’yi panoramik görme fırsatınız olup büyüleyici manzarada sıcak çayınızı yudumlayacaksınız. Molamız ardından Rize bezi alışverişi ve dokuma hakkında bilgi almak için atölye ziyaretinde bulunuyoruz. Turumuzu tamamlayarak konaklama için Ayder Yaylası’na hareket ediyoruz. Yılbaşı eğlencesi ve uzun eğlenceli gece için hazır olun. 🙂 Odalarımıza yerleşip dinlenme ardından akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşiyor. Yılbaşı için sürpriz sanatçının da aramızda olacağı yılbaşı eğlencesinde senenin tüm stresini atıyoruz. Geri sayım ve harika eğlence ardından gece sucuk ekmek partisi olmadan olmaz diyerek sucuk partisi yapıyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Konaklama: Haşimoğlu Otel (Ayder)

2.GÜN

 

Değerli Konuklarımız; otelde yapılan açık büfe kahvaltısı ardından saat:10.30 da otelden ayrılarak turumuza başlıyoruz. Fırtına Vadisinin hakim tepesinde konumlanan Zilkale ziyaretinde bulunuyoruz. Hakim tepeden çekeceğiniz fotoğraf , alacağınız temiz oksijen sizi gençleştirecek. Her anınızda huzurlu zaman geçireceğiniz Karadeniz turumuz mevsim şartlarına göre yol durumunun müsait olması halinde Palovit Şelalesi ile devam edecek. Ardından filmlere ev sahipliği yapan Şenyuva Köyü(Çinçiva) köyünde mola vererek anılarınızda yer alacak özel kareler çekeceksiniz. Goboş tarihi köprüsünü fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Fırtına Vadisi üzerinde adrenalin molası olarak Zipline ‘ye hazır mısınız? Fırtına deresinden karşıya geçerek tüm stresinizi atacaksınız. Eğlence dolu günümüz ardından dinlenme molası için otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşecektir.


Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Konaklama: Haşimoğlu Otel (Ayder)

3.GÜN

 

Değerli Konuklarımız; otelde yapılan açık büfe kahvaltısı ardından eşyalarımızı yanımıza alarak otelden ayrılıyoruz. Yürüyüş parkuru olup ve sonunda sizleri büyüleyecek şelalesi ile Tar Şelalesindeyiz. Sabah yürüyüşü ile kendinize gelecek , çektiğiniz fotoğraflarla anılarınızda yer edeceksiniz. Bulut Şelalesi ismini nerden aldığını akan yükseklikten aldığını görerek şahit olacaksınız. Turumuza mevsim müsaitliğine göre açık olması halinde Çay Fabrikasında devam edip tüm üretim aşamalarını göreceksiniz. Turumuza bölgenin meşhur bölgesi olan Sürmene’den bıçak atölyesinde mola vererek üretim aşamasını görme şansı bulup dileyen konuklarımız alışveriş yapabilirler. Siz değerli konuklarımızı bir başka Vaveyla Turizm serüveninde ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz. Anılarınızda huzurun yer aldığı , eğlence dolu nice yıllar dileriz.


Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Konaklama: Dönüş Günü


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 2 Gece Otel Konaklaması
– 2 Sabah Kahvaltısı
– 2 Akşam Yemeği
– Rehberlik Hizmeti
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Araç İçi İkramlar
– Yılbaşı Kutlaması
– Sürpriz Sanatçı

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Öğle yemekleri
– Milli Park giriş ücretleri

 


REZERVASYON İÇİN:

0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


!!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir

Print Friendly, PDF & Email