Huser Avusor Yaylası Turu

 10.00 – 22.00 arası


HUSER YAYLASI –  AVUSOR YAYLASI – AYDER YAYLASI –  FIRTINA DERESİ

Tur Ücreti: 650 ₺


Turumuz Masalımsı Yaylalardan oluşan , Rüyalarınızı Süsleyen Huser Yaylasından oluşmaktadır. Hazır olun sizi muhteşem bir gün bekliyor 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde sabah 10.00 da Rize Yeni Meydan Şehitler Anıtı önünde karşılıyoruz. Bugün sizleri rüya rota bekliyor. Hayallerde yer alan Fırtına Deresi, Fırtına Vadisi ve Kaçkarlar tamda gideceğimiz rota. Yolculuğumuzda Fırtına Deresi boyunca Fırtına Vadisinde adrenalin ve heyecanı seven misafirlerimizin Zipline aktivitesine katılabilmeleri için süre veriyoruz. Verilen mola ardından şirin ilçe Çamlıhemşin’e ulaşıp Ayder Vadisine doğru hareket ediyoruz. Rize ilinin en önemli yaylası olan ve yıl içerisinde binlerce insanı ağırlayan ve festivallere ev sahipliği yapan Ayder Yaylası güzelliği ile sizleri mest edecek. Verilen molamız ile üst kısımlara tırmanabilir yeşil çimende oturup görsel şöleni izleyebilir anılarınızda yer alacak kareler çekilebilirsiniz. Verilen serbest zaman ardından tırmanışa başlıyor Avusor Yaylası’na ulaşıyoruz.  Bozulmayan doğası, evleri, yaşantısı ile Avusor Yaylası karşınızda. Bölge halkının yaşantısı eski yıllarda ki gibi ve hala hayvancılıkla geçim devam ediyor. Bitki örtüsü tamamen kaybolan yaylada Kaçkarlara doğru tırmanabildiğiniz kadar tırmanıp en hakim tepeden muhteşem kareler çekebilir temiz havayı doyasıya soluyabilirsiniz. Yayla molamız ardından sizleri bekleyen muhteşem bir yer var Huser Yaylası. Gazetelere, haberlere, reklamlara ve filmlere ev sahipliği yapan Huser Yaylası sizleri büyüleyecek. Bulutların üzerinde salıncağa binerek özgürlüğe uçacaksınız. Kaçkarların zirvesinde rüya mekanda saat duracak ve siz artık dönmek istemeyeceksiniz. Güneşin batışınızı zirvede izleyerek turumuzu sonlandırıyoruz.

Tur programımızı tamamlamamız ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Siz değerli konuklarımızı bir başka yayla turumuzda veya konaklamalı yayla turlarımızda ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.

Hergün Yayla Turlarımız Mevcuttur. Sizleri bakir doğaya , huzurun kaynağı yaylalara bekliyoruz.


ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
Zorunlu Seyahat Sigortası
Araç İçi İkram (Su)


REZERVASYON İÇİN: 
0(464) 250 50 53 / +90 552  456 50 53


İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 25 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 25 Günden az süre kalan tüm iptallerde iade yapılmamaktadır. Tura katılan konuk bunu kabul etmiş sayılmaktadır.  Acenta 1 gün önceye kadar turu iptal etme hakkını saklı tutar.

Müşteri kaynaklı gecikme , tur iptali , tur ertelemesi , tura yetişememe , müşteriden doğabilecek sorunlar nedeniyle ücret iadesi yapılmamaktadır.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ, HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.

Rize Çıkışlı Huser Turu – Rize Çıkışlı Avusor Turu
Rize Huser Yaylası Turu – Rize Avusor Yaylası Turu
Rize Ayder Yaylası Turu – Rize Günübirlik Turlar
Rize Günlük Turlar – Rize Yayla Turları