Rize Trabzon Çıkıslı Batı Karadeniz Turu

  (2 Gece 3 Gün)

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:
00,00₺
Tek kişi Konaklama Farkı:
00,00₺
07-11 Yaş Çocuk Ücreti:
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
00,00₺


Yurt İçi Turlarında 5000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ofiste Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

(Vakıfbank – Ziraat Bankası – Yapı Kredi)

NOT: Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır.

1.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; grubumuza uygun belirlenen tarihte saat: 17.00 civarı turumuz için hareket ediyoruz. Uygun molalar eşliğinde Sapanca’ya yolculuğumuz araç içi ikramımız da devam edecektir.

Akşam Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)

2.GÜN

Kıymetli konuklarımız; sabah saatlerinde dünyanın cennet köşelerinden bir yeri olan Sapanca’ya ulaşıp göl kenarında kahvaltı (Extra) molamız ile harika bir güne başlıyoruz. Yol yorgunluğunu kahvaltı soframızda , muhteşem temiz havayı soluyarak atıyoruz. Kahvaltı molamız ardından doğa içerisinde keyifli yürüyüşler yaparak Maşukiye’ye hareket ediyoruz. Dileyen konuklarımız zipline , dileyen konuklarımız atv etkinliği ile gününe adrenalin katabilirler 🙂 Verilen serbest zaman ardından Ormanya Doğal Yaşam Merkezi’ne hareket ediyoruz. Bu merkez 82 farklı hayvanın yer aldığı , meşhur Hobbit evlerin yer aldığı ve Ters Ev’in bulunduğu büyük bir alana sahip yeşillik doğal yaşam alanıdır. Bu merkez içinde kendinizi kaybedeceksiniz ve asla dönmek istemeyeceksiniz:) Verilen serbest zaman ardından Gölcük Gölüne hareket ediyoruz. Fotoğrafları ve meşhur evi ile gündemde olan büyüleyici mekanda sizlere serbest zaman veriyoruz. Kısa yürüyüş ve fotoğraf molaları ardından günümüzü huzurlu bir şekilde sonlandırıp Bolu Merkez’de bulunan konaklama otelimize hareket ediyoruz. Şimdi dinlenme zamanı 🙂

Sabah Kahvaltısı: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama:  Bolu Karpalas City Hotel

3.GÜN
Kıymetli Konuklarımız; otelde alınan kahvaltı ardından otelimizden ayrılıyoruz. Yedigöller’e ulaşabilmek için bekleyen transfer araçlarına biniyoruz.(Extra) İnce Göl , Sazlı Göl, Nazlı Göl , Kuru Göl çevresini dolaşarak anılarınızda yer alacak harika kareler çekileceksiniz. Kuş sesleri arasında keyifli gezinti yaparak turumuza devam ediyoruz. Dilek Çeşmesi , Büyük Göl ve Derin Göl ‘ün bulunduğu alanda sizlere serbest zaman veriyoruz. Serin Göl’ü de gezerek turumuzu burada sonlandırarak Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Safranbolu’ya ulaşmamız ardından Tarihi Yörük Köyüne giderek yaşamı , kültürü yerinde görme şansı bulacaksınız. Yöresel evleri , ve kültürü yerlilerden görme ve dinleme şansı bulacak keyifli kareler çekileceksiniz. Lokum İkramı ile yöresel lokumu tatma imkanı bulacak alışveriş yapma fırsatı bulacaksınız. Programımızın sonlanması ardından konaklama otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşecek olup dileyen konuklarımız yemek ardından Tarihi Safranbolu sokaklarından zaman geçirebilirler.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde 
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Safranbolu Aygür Otel

4.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; otelde alınan kahvaltı ardından otelimizden ayrılıyoruz. Kristal Cam Teras turumuzun başlangıç noktası olacak olup , Su kemerini görerek turumuza devam ediyoruz. Hıdırlık Tepesi ile Safranbolu’ya üstten bakma şansı bulup anılarınızda yer alacak harika kareler çekileceksiniz. Tarihi Çarşılarda gezme fırsatı bulacak Kaymakamlar Evi’ni ziyaret ederek rehberimizin anlatımları eşliğinde İzzet Paşa ve Köprülü Mehmet Paşa Camilerini görerek Safranbolu turumuzu tamamlayarak Amasra’ya hareket ediyoruz. Amasra merkezde verilen öğlen yemeği molası ardından turumuza Panoramik Tarihi Ceneviz Kalesi , Kemere Köprüsünü görme fırsatı bulup Tavşana Adasına karşı fotoğraflarınızı çekilme fırsatı bulacaksınız. Küçük Liman ve Büyük Limanı görme fırsatı bulup Çeşmi Cihan’ı rehberimizin anlatımları ile dinleyip, zaman ve hava durumuna göre tekne turu yapma imkanı bulacaksınız.(Extra)  Tekne turumuz ardından turumuzu tamamlayarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde 
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Akşam Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Konaklama: Dönüş Günü

5.GÜN

Kıymetli Konuklarımız yolculuğumuzu Rize’de tamamlayarak siz değerli konuklarımızı uğurluyoruz 🙁


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

2 Gece Lüks Otel Konaklama
– 2 Akşam Yemeği (Otelde)
– 2 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
– Lüks Turizm Aracı ile Gidiş Dönüş Ulaşım
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Araç İçi İkramlar
– Profesyonel Rehberlik Hizmeti

-Sınırsız Güleryüz 🙂

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– 1. Sabah Kahvaltısı
– Yedigöller Transfer Ücreti (Kişi Başı : 100 TL)
– Kişisel Harcamalar

– Extra Aktiviteler
– Yemeklerde Alınan Ekstra içecekler
– Müze ve Ören Yeri Girişleri
– Öğle Yemekleri

– Amasra Tekne Turu

REZERVASYON İÇİN:

0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


!!! ÖNEMLİ !!!


– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir.