Rize Trabzon Çıkıslı Batı Karadeniz Turu

BATI KARADENİZ TURU

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:
5100,00₺
Tek kişi Konaklama Farkı:
2100,00₺
07-11 Yaş Çocuk Ücreti:
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
4750,00₺


Yurt İçi Turlarında 5000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ofiste Vade Farksız2 Taksit İmkanı

(Vakıfbank – Ziraat Bankası – Yapı Kredi)

NOT: Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır.

1.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; grubumuza uygun belirlenen tarihte saat: 17.00 civarı turumuz için hareket ediyoruz. Uygun molalar eşliğinde Bolu’ya yolculuğumuz araç içi ikramımız da devam edecektir.

Akşam Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)

2.GÜN

Kıymetli konuklarımız; sabah saatlerinde dünyanın cennet köşelerinden bir yeri olan Bolu’ya ulaşıp kahvaltı molası veriyoruz. Verilen serbest zaman ardından Gölcük Gölüne hareket ediyoruz. Fotoğrafları ve meşhur evi ile gündemde olan büyüleyici mekanda sizlere serbest zaman veriyoruz. Kısa yürüyüş ve fotoğraf molaları ardından bir sonra ki durağımız Yedi Göller. Grubumuza tahsis edilen araç ile Yedi Göllere hareket ediyoruz. Yürüyüş rotası ile tüm güzelliklerini yaşayarak , anılarınızda yer alacak özel kareler çekileceksiniz. Turumuzu tamamlamamız ardından Bolu merkezde bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşecektir. Şimdi dinlenme zamanı:)

Sabah Kahvaltısı: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama:  Karpalas Otel (Bolu)

3.GÜN
Kıymetli Konuklarımız; otelde alınan kahvaltı ardından otelimizden ayrılıyoruz. Safranbolu’ya hereket ederek  Tarihi Yörük Köyüne giderek yaşamı , kültürü yerinde görme şansı bulacaksınız. Yöresel evleri , ve kültürü yerlilerden görme ve dinleme şansı bulacak keyifli kareler çekileceksiniz. Lokum İkramı ile yöresel lokumu tatma imkanı bulacak alışveriş yapma fırsatı bulacaksınız. Kristal Cam Teras turumuzun başlangıç noktası olacak olup , Su kemerini görerek turumuza devam ediyoruz. Hıdırlık Tepesi ile Safranbolu’ya üstten bakma şansı bulup anılarınızda yer alacak harika kareler çekileceksiniz. Tarihi Çarşılarda gezme fırsatı bulacak Kaymakamlar Evi’ni ziyaret ederek rehberimizin anlatımları eşliğinde İzzet Paşa ve Köprülü Mehmet Paşa Camilerini görerek Safranbolu turumuzu tamamlayarak Amasra’ya hareket ediyoruz. Amasra merkezde verilen öğlen yemeği molası ardından turumuza Panoramik Tarihi Ceneviz Kalesi , Kemere Köprüsünü görme fırsatı bulup Tavşana Adasına karşı fotoğraflarınızı çekilme fırsatı bulacaksınız. Küçük Liman ve Büyük Limanı görme fırsatı bulup Çeşmi Cihan’ı rehberimizin anlatımları ile dinleyip serbest zaman ardından  otelimize hareket ediyoruz.

Programımızın sonlanması ardından konaklama otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşecek olup dileyen konuklarımız yemek ardından Tarihi Safranbolu sokaklarından zaman geçirebilirler.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde 
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Safranbolu Hıdırlık Konakları

4.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; otelde alınan kahvaltı ardından otelimizden ayrılıyoruz. Kastamonu’ya doğru hareketimiz başlıyor. Sırasıyla programımız  Pınarbaşı Horma Kanyonu, Ilıca Şelalesi , Daday Yemek Molası , Şapka Müzesi , Cumhuriyet Evi, Dantel Müzesi , Şeyh Şaban Veli(Hz. Pir) Cami, Cem Sultan Bedesteni , Porselen ve Bebek Müzesi , Kurşunlu Külliyesi. Rehberimiz eşliğinde turumuzu tamamlamamız ardından siz değerli konuklarımıza serbest zaman veriyoruz. Alışveriş ve gezinti ardından turumuzu sonlandırıyor Rize’ye hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde 
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Akşam Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Konaklama: Dönüş Günü

5.GÜN

Kıymetli Konuklarımız yolculuğumuzu Rize’de tamamlayarak siz değerli konuklarımızı uğurluyoruz 🙁


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

2 Gece Lüks Otel Konaklama
– 2 Akşam Yemeği (Otelde)
– 2 Sabah Kahvaltısı (Otelde)
– Lüks Turizm Aracı ile Gidiş Dönüş Ulaşım
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Araç İçi İkramlar
– Profesyonel Rehberlik Hizmeti


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

1.Sabah Kahvaltısı
– Kişisel Harcamalar
– Extra Aktiviteler
– Öğle Yemekleri-Extra İçecekler
– Müze ve Ören Yeri Girişleri
– Yedigöller Transfer Ücreti
– Horma Kanyonu Giriş Ücreti

REZERVASYON İÇİN:

0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


!!! ÖNEMLİ !!!


– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir.