+90 552 456 50 53 vaveylaturizm@gmail.com
Piriçelebi Mahallesi, Medine Han53020 Rize Merkez/Rize

Kurumsal

Dokuz yıllık turizm tecrübesi ile 2019 yılında Vaveyla Turizm olarak hizmete başladı. Uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle hizmet vermektedir. A sınıfı seyahat acentası unvanına sahip olup, rehberleri ve personellerinin profesyonel yabancı dil tecrübesi ile bizi tercih eden turistlerimize üst düzey konfor sağlamaktadır. Aynı zamanda TÜRSAB ve IATI üyeliği ile Vaveyla Turizm gerek yurtiçi gerek yurtdışı bilet sektöründe önemli role sahiptir. Karadeniz turları, yurtiçi ve yurtdışı kültür turları, tatil ve balayı paketleri, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, kongre, seminer, transfer yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti hizmetleri ile geniş hizmet ağına sahip olan acenta Vaveyla Turizm, organizasyonlarını misafir odaklı projelendirip konfor ve memnuniyet kalitesini üst düzey tutarak, uygun şekilde sizlere sunmaktadır.


Gelişen teknoloji ile beraber inovasyona önem veren, konfor ve kaliteden vazgeçmeden bireysel ve kurumsal her bütçeye uygun ve her ihtiyaca yönelik çözümler üreterek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı, sürdürülebilir turizm ilkelerine bağlı ve çevre dostu kalmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Hayattan kaçmak için değil, hayatı kaçırmamak için Vaveyla Turizm ile yola çıkın.

Sizleri hayatın yoruculuğu ve sıkıcılığından uzaklaştırıp, hayallerinize taşıyoruz. Hayatın güzelliklerinden mahrum kalmamak, hayatınıza renk katmak için profesyonel ekibi ile sizlere hizmet sunan Vaveyla Turizm’in tek amacı kalite, konfor ve başarıyı kurum kültürü olarak benimseyerek, doğanın özüne sadık kalarak: Doğayı bozmadan, kirletmeden, yeşile sahip çıkarak turizm faaliyetlerini düzenlemektir.

Vizyonumuz

Hayallerinize yaklaşın.

Ulusal ve uluslararası turizm platformlarında sürekli gelişim felsefesiyle büyümek ve daha fazla kitleye ulaşarak sektörün liderleri arasında yer alabilmektir. Etkin, etkili ekip çalışmaları ile konfor ve kaliteden ödün vermeden, doğa dostu projelerle Rize ve ülke ekonomisine katkılarını her yıl arttıran bir kurum olması hedefimizdir.

Kalite Politikamız

Konfor, Kalite, Güven, Yaratıcı, Çevre Dostu