Rize Trabzon Çıkıslı Ridos Termal Turu

24-25 ŞUBAT (1 Gece 2 Gün)

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:
Rize Kalkışlı: 2250 ₺
Tek kişi Konaklama Farkı: 1100 ₺ 


1.GÜN

Sağlığınız için doğanın kalbine yolculuğa hazır olun 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde öğlen 12.00 ‘da Rize Yeni Meydan Şehitler Anıtı önünde karşılıyoruz. Turumuza İkizdere yolunu takip ederek devam ederek konaklayacağımız termal otelimize varıyoruz. Otelimize yerleşmemiz ardından dileyen misafirlerimiz termal havuz , spa , hamam , fitness kullanabilirler. Belgeleri ile onaylanmış sağlığınız için kaliteli bir mekandasınız. Doyasıya tadını çıkarın. Dilerseniz masaj olarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşecek olup dileyen konuklar yemek ardından doğa içinde yürüyüş yapabilirler.

Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Ridos Thermal Otel

2.GÜN

Değerli Konuklarımız; İkizdere vadisinde güne merhaba diyoruz. Otelimizde alınan kahvaltımız ardından dileyen konuklarımız havuzda veya doğada serbest zaman geçirebilir. Temiz havayı soluyarak dere manzarasında çayınızı yudumlayabilirsiniz. Saat 12.00 de otelimizden, eşyalarımızı alarak ayrılıyoruz.  

Tur programımızı tamamlamamız ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Siz değerli konuklarımızı bir başka yayla turumuzda veya konaklamalı yayla turlarımızda ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.

Hergün Yayla Turlarımız Mevcuttur. Sizleri bakir doğaya , huzurun kaynağı yaylalara bekliyoruz. 🙂


ÜCRETE DAHİL OLANLAR
– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 1 Gece Otel Konaklaması
– 1 Sabah Kahvaltısı
– 1 Akşam Yemeği
– Rehberlik Hizmeti
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Termal Havuz, Sauna, Hamam Hizmeti


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Öğle yemekleri


REZERVASYON İÇİN:
0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53

!!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 25 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Acenta 7 gün önceye kadar turu iptal etme hakkını saklı tutar.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.