Rize Trabzon Çıkıslı Ridos Termal Turu

 

 (1 Gece 2 Gün)


İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:
Rize Kalkışlı:

Tek kişi Konaklama Farkı: 
 ₺ 


1.GÜN

Sağlığınız için doğanın kalbine yolculuğa hazır olun 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde sabah 11.00 da Trabzon’dan , 12.00 ‘da Rize Yeni Meydan Şehitler Anıtı önünde karşılıyoruz. Turumuza İkizdere yolunu takip ederek devam ediyoruz. İlk olarak yolumuzun üzerinde bulunan doğal Maden Suyunda mola veriyoruz. Kayaların içinden gelen doğal maden suyunu tattıkça tatmak isteyeceksiniz. Turumuza devam ederek konaklayacağımız termal otelimize varıyoruz. Otelimize yerleşmemiz ardından dileyen misafirlerimiz termal havuz , spa , hamam , fitnessi kullanabilirler. Belgeleri ile onaylanmış sağlığınız için kaliteli bir mekandasınız. Doyasıya tadını çıkarın. Dilerseniz masaj olarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşecek olup dileyen konuklar yemek ardından doğa içinde yürüyüş yapabilirler.

Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Ridos Thermal Otel

2.GÜN

Değerli Konuklarımız; İkizdere vadisinde güne merhaba diyoruz. Otelimizde alınan kahvaltımız ardından dileyen konuklarımız havuzda veya doğada serbest zaman geçirebilir. Temiz havayı soluyarak dere manzarasında çayınızı yudumlayabilirsiniz. Saat 12.00 de otelimizden, eşyalarımızı alarak ayrılıyoruz.  

Tur programımızı tamamlamamız ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Siz değerli konuklarımızı bir başka yayla turumuzda veya konaklamalı yayla turlarımızda ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.

Hergün Yayla Turlarımız Mevcuttur. Sizleri bakir doğaya , huzurun kaynağı yaylalara bekliyoruz. 🙂


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 1 Gece Otel Konaklaması
– 1 Sabah Kahvaltısı
– 1 Akşam Yemeği
– Rehberlik Hizmeti
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Termal Havuz, Sauna, Hamam Hizmeti


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Öğle yemekleri


 


REZERVASYON İÇİN:
0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53

!!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir