Rize Trabzon Cıkıslı Eskisehir Kütahya Turu

created by dji camera

7-10 Ekim (2 Gün 1 Gece)

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:
000,00₺

Tek kişi Konaklama Farkı: 
000,00₺

07-11 Yaş Çocuk Ücreti:
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
000,00₺


1.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; saat 17.00 de Rize Meydan , 18.30 da Trabzon Moloz Durağından konuklarımızı alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun molalar eşliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.GÜN

Eskişehir’e varış ve nefis kahvaltı ve dinlenme molası. Kahvaltı molasın ardından ilk durağımız Sazova Bilim Parkı olacak. Burada Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Nuh`un Gemisi gezilerinin ( EKSTRA ) ardından Tülomsaş Fabrikasını bahçesinde sergilenen bej renkli olan Devrim arabasını ziyaret ediyor ve fotoğraflarımızı çekiyoruz. Buradaki gezimizin ardından Eskişehir’in ilk yerleşim yerini oluşturan Osmanlı Dönemi’ nden kalma tarihi evlerin bulunduğu meşhur Odunpazarı`nı gezmeye başlıyoruz. Odunpazarı gezimizin ardından Çağdaş Cam Sanatları Müzesi gezimize başlıyoruz; Müze, Türkiye`nin ilk cam sanatları müzesidir. Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubunun işbirliği ile kurulmuştur. Müzede 42 cam sanatçısının eserleri sergilenmektedir. Buradan sonra öğle yemeğimizde (Ekstra) meşhur Çibörek’in veya Balaban Köftenin tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Yılmaz Büyükerşen’in Eskişehir’e kazandırdığı Balmumu Heykel Müzesi’ni gezmek isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Ardından Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Lületaşı Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı gezilerinden sonra son durağımız ise Porsuk Çayı olacak. Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından konaklama otelimize hareket ediyoruz.


Sabah Kahvaltısı: Belirlenen Restorantda
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Eskişehir Otelleri

3.GÜN

Otelimizde alınan açık büfe kahvaltı ardından Kütahya’ya hareket ediyoruz. Tarihi dokusuyla sizleri büyüleyecek Kütahya turumuza başlıyoruz. Germiyan sokağında tarihi evlerin arasında tarihe yolculuk edeceksiniz. Çini Müzesi ile bölgenin değeri olan seramikleri görme şansı bulacaksınız. Panoramik Kütahya Kalesi ziyaretimiz ardından sırasıyla Macar Evi , Ulu Camii , Mevlevihane ziyaretlerimiz ardından yemek molası verilecektir. Yörenin özel tatlarını tatma imkanını bularak molamızda dinleneceksiniz. Yapıları ve tarihe tanıklığı ile çok ilginizi çekecek yer Aizonai Antik Kentine hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımları ile antik kent ziyaretimizi tamamlayarak turumuzun dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Belirlenen Restorantda
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Akşam Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Konaklama: Dönüş Günü

4.GÜN

Turumuzu Rize’de sabah saatlerinde sonlandırarak siz kıymetli konuklarımızı hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

– 1 Gece Otel Konaklama
– Programda belirtilen gezi ve ziyaretler,
– 1 Kahvaltı – 1 Akşam Yemeği
– Profesyonel rehberlik hizmetleri
– Zorunlu seyahat sigortası,
– Lüks Turizm Aracı ile Ulaşım
– Araç İçi İkramlar (Su-Çay-Kahve-Kek)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Tüm exstra harcamalar,
– Yemeklerde alınan extra içecekler,
– Müze ve ören yeri girişleri,
– Öğle yemekleri

REZERVASYON İÇİN:

0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


!!! ÖNEMLİ !!!

– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir.