14.Ayder Kardan Adam Festivali

27-28 OCAK 08.00 – 18.00 (Rize)


RİZE ÇIKIŞLI AYDER KAR FESTİVALİ TURU (GÜNÜBİRLİK)

Kişi Başı Tur Ücreti  Rize: 300₺  


KARDAN ADAM ŞENLİKLERİNE NASIL KATILABİLİRİM? TRABZON ve RİZE ÇIKIŞLI AYDER KAR FESTİVALİ

Karadeniz müziği ile coşmaya hazır olun. Zirvede eğlenceye var mısın? 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde araçlarımız, 08.00 da Rize Yeni Meydan Şehitler Anıtı önünden araçlarımız ile karşılıyoruz. Bugün sizleri rüya rota bekliyor. Hayallerde yer alan Fırtına Deresi, Fırtına Vadisi ve Kaçkarlar tamda gideceğimiz rota. Turumuz için start verip Karadeniz Sahil yolunu takip ederek Ardeşen ilçesinden Kaçkarlara doğru dönüş yapıyoruz. Sol tarafımızdan akan dere meşhur Fırtına Deresi. Üzerinde iple karşıdan karşıya geçilerek yapılan adrenalin sporu Zipline , suyun içinde eğitmen eşliğinde bot içinde yapılan spor Rafting ile dillere destan olmuş muhteşem bir dere. Vadide kar manzarası eşliğinde büyüleyici yolculuğumuza devam ederek Ayder Yaylasına ulaşıyoruz. 

Ayder Yaylasına varışımız ardından aracımızı belirlenen yere park ediyoruz. Transfer araçları ile festival alanına hareket ediyoruz. Her sene farklı programlar ile festivali yaşıyoruz. Bu yıl bizlere sunulan harika eğlence ve oyunlarla zirvede festival coşkusunu yaşıyoruz. Ayder Yaylasında bulunan restaurantlardan dilediğiniz yerde yemeğinizi yiyebilir, manzaraya karşı çayınızı ve kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz yürüyerek Gelin Tülü Şelalesine çıkabilir keyifli gezinti yapabilir. Anılarınızda yer alacak özel kareler çekilebilirsiniz.

Tur programımızı tamamlamamız ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Siz değerli konuklarımızı bir başka yayla turumuzda veya konaklamalı yayla turlarımızda ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.

Her gün Yayla Turlarımız Mevcuttur. Sizleri bakir doğaya , huzurun kaynağı yaylalara bekliyoruz.


ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
Zorunlu Seyahat Sigortası

REZERVASYON İÇİN: 
0(464) 250 50 53 / +90 552  456 50 53


İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 25 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 25 Günden az süre kalan tüm iptallerde iade yapılmamaktadır. Tura katılan konuk bunu kabul etmiş sayılmaktadır.  Acenta 1 gün önceye kadar turu iptal etme hakkını saklı tutar.

Müşteri kaynaklı gecikme , tur iptali , tur ertelemesi , tura yetişememe , müşteriden doğabilecek sorunlar nedeniyle ücret iadesi yapılmamaktadır.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ, HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.