Ayder Kardan Adam Festivali

08.00 – 18.00 (Rize)


TRABZON RİZE ÇIKIŞLI AYDER KAR FESTİVALİ TURU (GÜNÜBİRLİK)

Kişi Başı Tur Ücreti  Rize:  200₺  – Trabzon : 350₺


KARDAN ADAM ŞENLİKLERİNE NASIL KATILABİLİRİM? TRABZON ve RİZE ÇIKIŞLI AYDER KAR FESTİVALİ

Karadeniz müziği ile coşmaya hazır olun. Zirvede eğlenceye var mısın? 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde araçlarımız, 08.00 da Rize Yeni Meydan Şehitler Anıtı önünden araçlarımız ile karşılıyoruz. Bugün sizleri rüya rota bekliyor. Hayallerde yer alan Fırtına Deresi, Fırtına Vadisi ve Kaçkarlar tamda gideceğimiz rota. Turumuz için start verip Karadeniz Sahil yolunu takip ederek Ardeşen ilçesinden Kaçkarlara doğru dönüş yapıyoruz. Sol tarafımızdan akan dere meşhur Fırtına Deresi. Üzerinde iple karşıdan karşıya geçilerek yapılan adrenalin sporu Zipline , suyun içinde eğitmen eşliğinde bot içinde yapılan spor Rafting ile dillere destan olmuş muhteşem bir dere. Vadide kar manzarası eşliğinde büyüleyici yolculuğumuza devam ederek Ayder Yaylasına ulaşıyoruz. 

Ayder Yaylasına varışımız ardından aracımızı belirlenen yere park ediyoruz. Transfer araçları ile festival alanına hareket ediyoruz. Her sene farklı programlar ile festivali yaşıyoruz. Bu yıl bizlere sunulan harika eğlence ve oyunlarla zirvede festival coşkusunu yaşıyoruz. Ayder Yaylasında bulunan restaurantlardan dilediğiniz yerde yemeğinizi yiyebilir, manzaraya karşı çayınızı ve kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz yürüyerek Gelin Tülü Şelalesine çıkabilir keyifli gezinti yapabilir. Anılarınızda yer alacak özel kareler çekilebilirsiniz.

Tur programımızı tamamlamamız ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Siz değerli konuklarımızı bir başka yayla turumuzda veya konaklamalı yayla turlarımızda ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.

Her gün Yayla Turlarımız Mevcuttur. Sizleri bakir doğaya , huzurun kaynağı yaylalara bekliyoruz.


ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
Zorunlu Seyahat Sigortası

REZERVASYON İÇİN: 
0(464) 250 50 53 / +90 552  456 50 53