Rize Trabzon Cıkıslı Amasya Sinop Turu

1-3 Ekim (1 Gece 2 Gün)

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat: 
000,00
Tek kişi Konaklama Farkı:
000,00
07-11 Yaş Çocuk Ücreti:
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
000,00


1.GÜN

Kıymetli Konuklarımız, belirlenen saatte Amasya – Sinop Turumuz için hareket ediyoruz. Amasya’ya varıp öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek molası ardından Şehzadeler şehrinde programımız sırasıyla; Kral Kaya Mezarları, Ferhat Şirin Müzesi, Ferhat Şirin Su Kanalı, Müze, Camiler, Amasya Evleri, Saat Kulesi
Rehberimiz eşliğinde turumuzu tamamlamamız ardından konaklama ve akşam yemeği için otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otele yerleştikten sonra Amasya ırmak kenarı evlerinin akşam ışıklı büyüleyici haline şahit olup fotoğraflayabilir.

Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Amasya Lale Han Otel

2.GÜN

Kıymetli Konuklarımız, otelimizde alınan kahvaltı ardından Sinop’a doğru yola çıkıyoruz ve rehberimiz eşliğinde turumuza başlıyoruz. Sinop Turu programımız sırasıyla;
Hamsilos Koyu, İnce Burun, Tarihi Sinop Cezaevi (Panoramik), Seyit Bilal Türbesi, Sinop Kalesi, Tekne Turu
Rehberimiz eşliğinde turumuzu tamamlamamız ardından siz değerli konuklarımıza serbest zaman veriyoruz. Alışveriş ve gezinti ardından turumuzu sonlandırıyor Rize’ye hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda
Konaklama: 
Dönüş Günü
Akşam Yemeği: 
Belirlenen Restoranda

3.GÜN

Kıymetli Konuklarımız, uygun molalar eşliğinde Rize’ye ulaşıp siz değerli konuklarımızı başka bir programımızda ağırlamak üzere uğurluyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 1 Gece Otel Konaklaması
– 1 Sabah Kahvaltısı
– 1 Akşam Yemeği
– Profesyonel Rehberlik
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Müze ve ören yeri girişleri 
– Öğle yemekleri 

REZERVASYON İÇİN:

0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


!!! ÖNEMLİ !!!

– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 5 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir. (19+1  –  31+1  –  35+1  –  46+1  –  54+1 )

İSTEĞE BAĞLI EKSTRALAR (Güncel Fiyatlara Göre Değişkenlik Gösterebilir)

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 25 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Acenta 7 gün önceye kadar turu iptal etme hakkını saklı tutar.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.