Trabzon Rize Çıkışlı Tiflis Turu

24-26 Mayıs (2 Gece 3 Gün)


İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:     
4500 TL   
Tek kişi Konaklama Farkı:   
70 2400 TL  SD  
05-10 Yaş Çocuk Ücreti:
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
4000 TL


NOT: Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır.

BATUM – TİFLİS – MTSKHETA – KUTAİSİ – GORİ

1.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; turumuz için güler yüzlü personelimiz eşliğinde sizleri 06.00 da Rize Meydan Vaveyla Turizm ofisi önünde karşılayıp yolculuğumuza başlıyoruz. İlk olarak Karadeniz sahil yolunu takip edip Sarp sınır kapısına giderek işlemler ardından Batum’a geçiş yapıyoruz. Rehberimiz eşliğinde  Batum turumuza başlıyoruz. Panoramik olarak Aziz Andrea Anıtını görerek  aracımızdan ayrılıyoruz. Yürüyüş halinde gerçekleşecek olan turumuzda sırasıyla; Orta Camii , Piazza Meydanı , Avrupa Meydanı , Harf Kulesi , Ali ve Nino Heykeli , Altın Post Heykeli, Poseidon Heykeli ziyaretlerimizi tamamlıyoruz. Eksta verilecek olan öğle yemeği molası ve serbest zaman ardından Tiflis’e doğru hareket ediyoruz. Yemeklerimiz güvenilir helal lokantalardan oluşmaktadır. Ortalama 7 saat sürecek olan yolculuk ardından Tiflis’e ulaşıyoruz. Yolculuğumuz ardından  konaklama otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği için serbest seçim olup dileyenler otelde yanına aldıkları ile , dileyenler dışarda restoranda extra yemek alabilirler.   


Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)
Akşam Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)
Konaklama: Tiflis Otelleri (3-4*)

2.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; sabah otelde yapılacak kahvaltımız ardından Gürcistan’ın başkenti ve en büyük şehri olan Tiflis gezimize başlıyoruz. İlk olarak bölgenin en büyük ve görkemiyle ünlü Sameba Katedralini ziyaret ediyoruz. Ardından rehberimizin önderliğinde eski Tiflis’te yapacağımız yürüyüşle kültürü yakından görüyor, Osmanlı hamamları ve Cuma Camiini ziyaret ediyoruz. Gezimize Rustaveli Bulvarı ve ünlü Barış köprüsü ile devam edeceğiz. İsteğe bağlı güvenilir türk restoranında alınacak olan extra öğle yemeğinin ardından Nari Kalesi ve Gürcistan’ın anası heykelini görmek üzere teleferikle Tiflis’e hakim olan tepeye çıkıyoruz. Burada hatıra fotoğraflarımızı çekip, bir süre şehir manzarasını seyredeceğiz. Ardından Antikacılar Pazarı, Vernisaj Pazarını da gezip alacağımız hediyelik eşyalardan sonra yoğun geçen günümüzün sonuna doğru otelimize yerleşip bir süre dinleniyoruz. Dileyen konuklarımız ile extra gerçekleşecek olan akşam yemeğimizi; güvenilir nezih restoranda canlı müzik ve Gürcü halk oyunlarının gösterileri eşliğinde alıyoruz. (extra)

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)
Akşam Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)
Konaklama: Tiflis Otelleri (3-4*)

3.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; sabah otelde yapılacak kahvaltımız ardından otelimizden ayrılıyoruz. Bugün ilk durağımız, Gürcistan’ın tarihi başkentlerinden biri olan Tiflis’e yarım saat mesafedeki Mtskheta şehri olacak. Tarih kokan ve kültürel özelliğini günümüze kadar korumayı başaran tarihi çarşıda yerel halkın sattığı Gürcü kültürünü yansıtan birçok hediyelik eşya alma imkanımız oluyor. Ardından her ikisi de Unesco dünya mirası listesinde yer alan 6. yy eseri Jvari ve 11.yy eseri Svestitskhoveli Manastırı gezilerini yapıyoruz. Ardından Khaşuri üzerinden Gürcistan’ın en uzun tüneli olan Rikoti Tünelini geçerek batı Gürcistan’a ulaşıyoruz. Kutaisi şehrinde vereceğimiz kısa bir dinlenme molamız olacak. Panoramik olarak Mitoloji Meydanı , Ulusal Park, Eski  Parlemento binalarını görerek Kutaisi’den ayrılıyoruz. Sarp sınır kapısında gümrük işlemlerimiz sonrasında ortalama 23.30 civarı  Rize’de turumuzu tamamlayarak misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
– 2 Gece Otel Konaklama (3*- 4*)
– Programda Belirtilen Gezi ve Ziyaretler
– 2 Sabah Kahvaltısı
– Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
– Lüks Turizm Aracı ile Ulaşım
– Araç İçi İkramlar
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– Yurt Dışı Çıkış Harcı
– Seyahat Sigortası
– Müze ve ören yeri girişleri
– Öğle yemekleri – Akşam Yemekleri
– Extra Turlar


REZERVASYON İÇİN:
0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


ÖNEMLİ NOT: 
Türk vatandaşları Gürcistan’a Pasaport veya yeni kimlik kartıyla giriş yapabilir.
Tur programı ve otel, hava yol vb şartlarda veya sezon yoğunluğundan kaynaklanan sebeplerle ; acente ve rehber tarafından değiştirilebilir.
18 yaş altı çocukların Gürcistan’a geçişi için her iki ebeveyn ile birlikte olması veya noter tasdikli vekalet veya alırken aksi durumu belirtilmemişse pasaport olması gerekir.
Çocuk yaşına bakılmaksızın kimlikte resim olması şartı vardır..

* Sınır geçişleri tamamen bireysel olup, yurt dışı çıkış yasağı, kimlikle ilgili vb sorunlar tamamıyla şahıslarla alakalı olup, acentemizin sorumluğu dışındadır. Müşteri kaynaklı problem ile turu gerçekleştiremeyen konuğa ücret iadesi yapılmamaktadır.

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 20 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Acenta 7 gün önceye kadar turu iptal etme hakkını saklı tutar.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.


Trabzon Çıkışlı Tiflis Turu – Trabzon Çıkışlı Gürcistan Turu
Rize Çıkışlı Tiflis Turu – Rize Çıkışlı Gürcistan Turu
Tiflis Turu – Gürcistan Turu
Gürcistan Turu – Konaklamalı Gürcistan Turu
Konaklamalı Tiflis Turu
Kapsamlı Tiflis Turu
Batum Tiflis Turu
Rize Tiflis Turu – Trabzon Tiflis Turu