Karadeniz Balayı Vip

KARADENİZ BALAYI – KARADENİZ BALAYI TURU – YESİL BALAYI PAKETİ

Rüyalarınızı süsleyen Karadeniz Yaylaları sizleri büyüleyecek. Sevdiğinizle birlikte çıkacak olduğunuz bu yolculuğun sizin için ne ifade ettiğinin bilincindeyiz. Sizleri profesyonel kadromuz ile keyifli balayı tatilinde ağırlayarak unutamayacağınız anılar biriktirerek Karadeniz’den uğurlayacağız. 

Yeşilin bin bir tonunu göreceğiniz doğada , özgürlüğü hissedeceksiniz. Sizlerin belirleyeceği tur paketlerimizde sizleri ağırlayarak eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak , farklı farklı doğal güzelliklerde anılar biriktirmenize yardımcı olacağız. Huser Yaylasında günü sallanarak batırabilir , Pokut Yaylasında güne huzurla başlayabilir , Elevit Yaylasında derenin sesine kulak verebilir , Ayder Yaylasında muhlamayı uzatabilirsiniz 🙂

Şimdi sende unutamayacağınız bir başlangıç için rotanı yeşile çevir. Kaliteyi uygun fiyata yaşayacağınız firmamızda , balayı heyecanını yaşa. 

Müşteri temsilcimiz ile irtibata geçerek , oteliniz hakkında bilgi edinebilir , tarihinizi belirterek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kayıt anında %50 ödeme tahsil edilecek olup , geri kalan bedel programa 5 gün kala tahsil edilecektir. Rezervasyonlarımızın iptal ve iadesi yoktur. Konaklama tur ve tüm hizmetler bütündür, ayrı kabul edilemez. 

Rize Otogar’a gelerek veya Trabzon Hava Limanına gelerek bireysel ulaşım sağlayabilir veya acentamızdan transfer satın alarak otelinize ulaşabilirsiniz.

SİMDİ REZERVASYONUNU YAP , BALAYINI GARANTİYE AL

REZERVASYON WHATSAPP: 0552 456 50 53

KARADENİZ BALAYI , RİZE BALAYI PAKETİ , KARADENİZ BALAYI TURU , KARADENİZ BALAYI PAKETİ