Rize Trabzon Cıkıslı Van Dogubeyazıt Turu

20 – 23 Haziran (1 Gece 2 Gün)

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:

4500,00₺

Tek kişi Konaklama Farkı:

1250,00₺


NOT: Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır.

1.GÜN  

Doğu Kültürünü Yaşamaya Gidiyoruz.  Kıymetli Konuklarımız; Trabzon Diş hastanesi önünden 19.00’da , Rize merkez Vaveyla Turizm ofisi önünden 20.30’da aracımız ve  personelimiz eşliğinde sizleri karşılayıp turumuz için yola çıkıyoruz.

2.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; sabah erken saatlerde yolumuzun üzerinde bulunan Ahlat Mezarlığında durarak rehberimizin bilgilendirmesi ardından ziyaretimizi yaparak , kahvaltı mekanımıza doğru hareket ediyoruz. Tatvan‘da Van Gölü kenarında bulunan kahvaltı mekanımızda yorgunluğumuzu atarak keyifli çay ve kahvaltı molası veriyoruz.(Extra)   Akdamar Adası. Gevaş iskelede bulunan restoranda öğle yemeği için siparişler alınıp ardından tekne ile Akdamar Adası’na geçiyoruz.(Extra) .Akdamar adasında ortalama 5 dk – 10 dk yürüme mesafesinde programımız gerçekleştirilecektir. Rehberimiz Akdamar Adasının oluşumu ve hikayesi hakkında sizleri bilgilendirerek Akdamar Kilisesini de ziyaret ardından sizlerde anılarınızda kalacak fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Verilen serbest zaman ardından tekne ile geriye dönerek restoranda öğle yemeği alınarak yemek ardından Van merkeze yolculuğumuza  başlıyoruz. Van Merkez’e ulaşma saatimize göre bölge yoğunluğu açısından Van Kedi Evi ziyareti yapılabilir veya diğer sabaha ertelenebilir. Ardından merkezde bulunan konaklama otelimize geçerek günün yorgunluğunu atıyoruz 🙂 Akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşecek olup dileyen konuklarımız yemek ardından Van merkezde zaman geçirebilir. 

Sabah Kahvaltısı: Tatvan Tahtı Van Cafe (Van Gölü Kenarında) – Extra
Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Vanlife Hotel

3.GÜN  

Kıymetli Konuklarımız; otelimizde alınan kahvaltı ardından otelden ayrılıyoruz. Yeni bir güne Van’da uyanıyor ve huzurlu bir güne başlıyoruz:)  Programımıza Van denilince akıllara gelen meşhur kedisini görmek için Van Kedi Evine gidiyoruz. (Bir gün önce ziyaret edilmezse)  Çeşitlerini ve güzellikleri ile büyüleyen kedileri görme fırsatınız olacaktır. Kedi Evinin yanında bulunan bölgeye özel takılarında bulunduğu alanı ziyaret edebilir dileyenler alışveriş yapabilir. Kedi Evi ziyareti ardından Van Müzesi hakkında rehberimiz tarafından bilgi alacak olup dileyen konuklarımıza beraber Van Müzesini ziyaret ediyoruz. Panoramik olarak görecek olduğumuz Van Kalesine karşı fotoğraflarınızı çekilebilir Van anılarınıza bir güzel kare daha ekleyebilirsiniz. Programımıza devam ederek bir sonraki durağımız Muradiye Şelalesi. Verilen serbest zaman içerisinde kısa yürüyüş yapıp dolu dolu akan şelaleyi görerek fotoğraflarınızı çekebilirsiniz. Şelale molamız ardından Doğubayazıt yolculuğumuza devam ederek yemek molası verip ardından İshak Paşa Sarayına hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde ziyaret ederek anı ölümsüzleştiren fotoğraflarımızı almaya devam ediyoruz. Ağrı Dağını panoramik olarak görme fırsatınız olup dağ eteklerinde İshak Paşa Sarayında programımızı bitirerek dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)
Akşam Yemeği: Belirlenen Restoranda (Extra)

4.GÜN  

Kıymetli Konuklarımız; 04.00 civarı Yolculuğumuzu tamamlayarak Rize’ye varışımız ardından siz kıymetli konuklarımızı bir başka Kültür Turumuzda ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz. 

Not: Bölgede oluşabilecek yoğunluk nedeni ile müze kart bulunamama problemine karşın dileyen konuklarımız Müze kartını sanal olarak alabilir , dileyen konuklarımız müzelerde ücret karşılığı bilet alarak ziyaret edebilirler.

Van Müzesi (?) – Akdamar Adası Müze Girişi (?) – İshakpaşa Sarayı (?) – Van Kalesi (?)  Fiyatlar Değişkenlik Gösterebilir. 

Kedi evi özel işletme olup güncel olarak ziyaret fiyatı uygulanmaktadır. 

65 Yaş Üstü Konuklar – 18 Yaş Altı Çocuklar ve Meb çalışma kartını gösteren Öğretmenler müzelere ücretsiz girmektedir. 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
– 1 Gece Otel Konaklama
– Programda Belirtilen Gezi ve Ziyaretler
– 1 Sabah Kahvaltısı
– 1 Akşam Yemeği 
– Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Lüks Turizm Aracı ile Ulaşım
– Araç İçi İkramlar
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– Van Kahvaltısı
– Yemeklerde alınan extra içecekler
– Müze ve ören yeri girişleri
– Öğle yemekleri
– Akdamar Tekne Turu

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 25 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 25 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.

REZERVASYON İÇİN: 0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53

!!! ÖNEMLİ !!!

– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.

– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .

– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 5 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.

– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir. (19+1  –  31+1  –  35+1  –  46+1  –  54+1 )