Rize Çıkıslı Konaklamalı Ayder Turu


23 – 24 Aralık  (2 Gün 1 Gece)

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:
1950,00₺ (Promosyon)
Tek kişi Konaklama Farkı:
950,00₺
06-10 Yaş Çocuk Ücreti:
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
1700,00₺


1.Gün

Değerli Konuklarımız;  sizleri saat 09.00 Trabzon, 10.00 da Rize Yeni Meydan Şehitler Anıtı önünde karşılıyoruz. Konaklamalı turlarda sizleri rüya rota bekliyor. Hayallerde yer alan Fırtına Deresi, Fırtına Vadisi ve Kaçkarlar tamda gideceğimiz rota. Turumuz için start verip Karadeniz Sahil yolunu takip ederek Ardeşen ilçesinden Kaçkarlara doğru dönüş yapıyoruz. Sol tarafımızdan akan dere meşhur Fırtına Deresi. Üzerinde iple karşıdan karşıya geçilerek yapılan adrenalin sporu Zipline , suyun içinde eğitmen eşliğinde bot içinde yapılan spor Rafting ile dillere destan olmuş muhteşem bir dere. Vereceğimiz molamız ile Zipline yapma imkanı ve dereye karşı çayınızı kahvenizi yudumlama imkanını bulacaksınız. Turumuza devam ederek Tarihi taş kemer köprü için Sevdaluk dizisi ile akıllarda kalan Şenyuva Köyünde mola veriyoruz. Doğal evleri , yöresel kıyafetli insanları ve şiveli konuşan köyün sakinlerini görmeniz mümkün. Bir sonraki durağımız zirvede kurulan görüntüsü ile sizleri büyüleyecek , yeşilin elli tonunun içinde taş duvarları ve yapısı gereği ile seyir imkanı sunan Zilkale. Tarihler öncesinden kalan kale restorasyon çalışması ile günümüzde müze görevi görüp siz değerli misafirlerini bekliyor. Zilkale’nin en üst tepesine çıkarak tüm vadiyi ayaklar altına alabilir , muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. Zilkale molamız ardından  turumuzun yayla durağı olan Rize’nin incisi ,değeri Ayder Yaylasına hareket ediyoruz. Birçok festivale ,dizilere , reklamlara ev sahipliği yapan Ayder Yaylası muhteşem doğal güzelliği , bitki örtüsü ve rengarenk bitki renk tonu ile sizlere seyir imkanı ve muhteşem kareler çekme fırsatı sunuyor. Ayder Yaylasında Gelin Tülü Şelalesini görme fırsatınız olup yemek molası ardından uzun süre yaylanın zevkini sürebilir manzaraya karşı çayınızı yudumlayabilir temiz havayı soluyabilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedebilirsiniz çünkü herkesin hayali olan yerdesiniz. 🙂 

2.Gün

Değerli Konuklarımız; Ayder Yaylasında güne merhaba diyoruz. Otelimizde alınan kahvaltımız ardından dileyen konuklarımız yaylada serbest zaman geçirebilir. Temiz havayı soluyarak dere manzarasında çayınızı yudumlayabilirsiniz. Saat 12.00 de otelimizden, eşyalarımızı alarak ayrılıyoruz. Kaçkar vadisinden, Fırtına vadisinden hüzünlü bir şekilde ayrılıyoruz. 

Tur programımızı tamamlamamız ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Siz değerli konuklarımızı bir başka yayla turumuzda veya konaklamalı yayla turlarımızda ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.

Her gün Yayla Turlarımız Mevcuttur. Sizleri bakir doğaya , huzurun kaynağı yaylalara bekliyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR
– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 1 Gece Otel Konaklaması
– 1 Sabah Kahvaltısı
– 1 Akşam Yemeği
– Rehberlik Hizmeti
– Zorunlu Seyahat Sigortası
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Öğle yemekleri


REZERVASYON İÇİN:
0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


!!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir