Borçka Karagöl Turu

 

 09.00 – 19.30 arası


BORÇKA KARAGÖL – MURATLI BARAJI – ÇORUH ZİPLİNE TURU

Tur Ücreti: 700 ₺


Turumuz bakir ormanın içerisinde bulunan gölün ,muhteşem manzarasından oluşuyor 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde sabah 09.00 da Rize Yeni Meydan Şehitler Anıtı önünde karşılıyoruz. Bugün sizi yeni rota, büyüleyici manzaralar bekliyor. Karadeniz sahil yolunu takip ederek Hopa’dan içeriye dönerek Borçka Karagöl yolculuğumuza devam ediyoruz.  Karagöl’e ulaşmamız ardından verilen serbest zamanda gölün etrafını tamamen yürüyüş parkuru ile keşfedebilir rengarenk yeşil şöleninde anılarınızda yer alacak kareler çekilebilirsiniz. Karagöl bölgenin önemli değeri olup, reklamlarda ve gazetelerde sıklıkla görebileceğiniz bir değer. Kendinizi şanslı hissedebilirsiniz çünkü herkesin olmak isteği yerdesiniz. Karagöl molamız ardından ülkede bir diğer örneği Halfeti olan Muratlı Barajına hareket ediyoruz. Baraj olması ardından köyün, caminin ve fabrikanın sular altında kalması ile oluşan güzel görsele şahitlik edeceksiniz. Sular dışında kalan minare ve fabrika bacası baraj gölüne görsel şölen oluşturmaktadır. Turumuz ardından öğle yemeği için müsait olan yerde yemek molası veriyoruz. Yemek molası ardından bölgenin en uzun Zipline parkuru olan Çoruh Zipline’ye geçiyoruz. Adrenalini zirvede yaşayacağınız yerde Çoruh nehri üzerinde süzüleceksiniz.

Tur programımızı tamamlamamız ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Siz değerli konuklarımızı bir başka yayla turumuzda veya konaklamalı yayla turlarımızda ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.

Hergün Yayla Turlarımız Mevcuttur. Sizleri bakir doğaya , huzurun kaynağı yaylalara bekliyoruz.


ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
Zorunlu Seyahat Sigortası
Araç İçi İkram (Su)


REZERVASYON İÇİN: 
0(464) 250 50 53 / +90 552  456 50 53


İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 25 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 25 Günden az süre kalan tüm iptallerde iade yapılmamaktadır. Tura katılan konuk bunu kabul etmiş sayılmaktadır.  Acenta 1 gün önceye kadar turu iptal etme hakkını saklı tutar.

Müşteri kaynaklı gecikme , tur iptali , tur ertelemesi , tura yetişememe , müşteriden doğabilecek sorunlar nedeniyle ücret iadesi yapılmamaktadır.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ, HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.


Rize Çıkışlı Borçka Karagöl Turu – Rize Çıkışlı Karagöl Turu
Rize Çıkışlı Artvin Karagöl Turu – Rize Artvin  Karagöl Turu
Rize Borçka Karagöl Turu – Rize Artvin Karagöl Turu
Günübirlik Borçka Karagöl Turu – Günübirlik Artvin Karagöl Turu
Günübirlik Artvin Turu – Günübirlik Borçka Turu