Rize Trabzon Çıkıslı Kapadokya Turu

Kapadokya Turu (2 Gün 1 Gece) 

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:
4500,00₺ 
07-10 Yaş Çocuk Ücreti: 
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
4100,00₺

Tek kişi Konaklama Farkı:
1400,00₺

 


NOT: Bu Turumuzda Kademeli Fiyat Artışı Vardır.

1.GÜN

Güzel Atlar Diyarı , Masallar Şehri Kapadokya Turumuz Başlıyor HAZIR OLUN  🙂

Kıymetli Konuklarımız;  saat 19.00 Rize – 20.15 Trabzon da sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde karşılıyoruz. Vaveyla Turizm rehberliği eşliğinde başlayan yolculuğumuzda sizlere turun verimli geçmesi için tüm bilgilendirmeler yapılacaktır. Yol güzergahında verilecek uygun molalar eşliğinde yolculuğumuz devam ederek ilk durağımız Nevşehir Ürgüp.

2.GÜN

Balonlar sizleri karşılayabilir , renkli anlara hazır olun 🙂

Kıymetli Konuklarımız; Kapadokya’ya sabah erken saatlerde varıp kahvaltı ve dinlenme molası verilmektedir.(Extra) Kahvaltı molası ardından Profesyonel Rehberimiz eşliğinde kültür turumuz başlamaktadır. Sizleri güzel dakikalar , heyecan dolu anlar , anılarında yer alacak harika kareler beklemektedir. Sırasıyla programımız;

 • Asmalı Konak
 • Turason Şarap Fabrikası
 • Çanak Çömlek Atölyesi
 • Yel Altı Şehri
 • Uçhisar Kalesi
 • Sallanan Köprü
 • Kızılırmak
 • Devrent Vadisi
 • Zelve Açık Hava Müzesi
 • Peri Bacaları
 • İsteğe Bağlı Atv Turu (extra)
 • İsteğe Bağlı Türk Gecesi (extra)

Turumuzu tamamlayarak konaklama otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğimiz konaklama otelimizde gerçekleşecektir. Akşam yemeği ardından dileyen misafirlerimiz; ülkemizin tüm halk oyunlarının sergilendiği türk gecesi eğlencesine katılarak taş restaurant içinde gerçekleşen muhteşem eğlenceli dakikalar yaşayabilir. Bu muhteşem eğlence kaçmaz 🙂 Türk Gecesi extra olup dileyenler katılabilmektedir.

Uyarı: Balon Turu yapmak isteyen konuklarımıza rezervasyonları yapılarak güne Kapadokya semalarında uyanacakları muhteşem Balon Turu rezervasyonu yapılmaktadır.

Sabah Kahvaltısı: Belirlenen Restaurantta (Extra)
Öğle Yemeği:  Taş Restaurant (Extra)
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Perissia Hotel (5*)

3.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; dileyen misafirlerimizle gün doğumuna yakın  balon kalkış alanına  giderek doyumsuz manzaraya şahitlik edeceksiniz.(Extra). Fotoğraf molası ardından otelimize gelerek kahvaltımızı yapıp, odalarımızdan eşyalarımızla çıkış yaparak otelimizden ayrılıyoruz. Rehberimiz eşliğinde sırasıyla programımız;

 • İsteğe Bağlı Balon Turu
 • Balon Seyir Alanı
 • Göreme
 • Meşhur Çerezci
 • Onx Taş Atölyesi
 • Güvercinlik Vadisi
 • Üç Güzeller
 • Paşabağ
 • O Ağacın Altı

Turumuzu tamamlayarak ortalama saat 19.00 civarı Trabzon ve Rize’ye hareket ediyoruz. Huzurlu turun ardından hüzünlü dönüş yolculuğu bizleri bekliyor.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği:  Belirlenen Restaurantta (Extra)
Akşam Yemeği: Dönüş Günü (Extra)

4.GÜN      

Hüzünlü Tur Sonu , Ayrılış Vakti 🙁

Kıymetli Konuklarımız; yolculuğumuz uygun molalar eşliğinde devam ederek saat 06.30 civarı Trabzon , 07.30 civarı Rize’ye varmış olacaktır. Sizleri turumuzda ağırlamaktan onur ve mutluluk duyar , huzurlu yarınlar dileriz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

– 1 Gece Lüks Otel Konaklama
– Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
– 1 Sabah Kahvaltı
– 1 Akşam Yemeği
– Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Lüks Turizm Aracı ile Ulaşım
– Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– Tüm extra harcamalar
– Yemeklerde alınan extra içecekler
– Müze ve ören yeri girişleri
– Öğle yemekleri
– Türk Gecesi
– Balon Turu – Balon İzleme Transfer

REZERVASYON İÇİN:
0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53

İSTEĞE BAĞLI EKSTRALAR (Güncel Fiyatlara Göre Değişkenlik Gösterebilir)

⇒Birinci gün alınacak sabah kahvaltısı (Kapadokya’da İlk Sabah) Yolculuğumuz ardından bir tesiste alınacak olan ilk kahvaltımızdır.

⇒Türk Gecesi Kapadokya’nın vazgeçilmez eğlencesi. Türk kültürünün tüm oyunlarının sergilendiği bir eğlence. Meze , içecek , meyve ve değişik ikramlar eşliğinde gerçekleşen dolu dolu eğlence

⇒Balon İzleme Transfer  Gün doğumunda balon kalkış alanına sizleri seyir ve fotoğraf için götürüyoruz.

⇒Atv Turu ve Balon Turu  Dileyen konuklarımızı balona binmeleri için rezervasyon yapıyoruz. Vadiler arası dileyen konuklarımız atv turu ile zaman geçiriyor.

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 20 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.


!!! ÖNEMLİ !!!

– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 5 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir. (19+1  –  31+1  –  35+1  –  46+1  –  54+1 )