Trabzon Uzungöl Turu

09.00 – 18.30 arası


UZUNGÖL – SUNİ ŞELALELER – SEYİR TERASI – AT ÇİFTLİĞİ TURU

Tur Ücreti:650 ₺


Hayallerinizde yer alan doğal cennet vadi Uzungöl sizleri bekliyor 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde sabah 09.00 da Rize Yeni Meydan Şehitler Anıtı önünde karşılıyoruz. Bugün sizleri Trabzon iline bağlı Uzungöl  bekliyor. Dergilerde , haberlerde , dizilerde , her yerde fazlasıyla karşınıza çıkan ve fotoğrafları ile sizleri büyüleyen fotoğrafları ve videoları çekilme fırsatı bulacaksınız. Turumuzun rotası üzerinde bulunan at çiftliğinde mola vererek , adrenalin dolu anlar yaşayacaksınız. Dileyen konuklarımız pist içerisinde atlara binebilir. Molamız ardından Cennet Vadiye giriş yaparak ilk olarak üst kısımda bulunan Suni Şelaleler bölümüne geçerek ormanın içerisinde muhteşem kareler çekileceksiniz. Ardından Uzungöl’ü üstten izleyebileceğiniz ve harika kareler çekileceğiniz Seyir Terasına hareket ediyoruz. Huzurlu ortamda temiz havayı soluyabilirsiniz. Uzungöl merkezde verilen serbest zamanda yemeğinizi yiyebilir , bisiklet binerek göl etrafında tur atabilir , doyasıya keyif yapabilirsiniz. Serbest zaman ardından Uzungöl’den ayrılarak yol üzerinde bulunan tarihi Kiremit Köprüde mola veriyoruz. Turumuza her durağımızda anılarınızda yer alacak muhteşem kareler çekileceksiniz.

Tur programımızı tamamlamamız ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Siz değerli konuklarımızı bir başka yayla turumuzda veya konaklamalı yayla turlarımızda ağırlamak üzere hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.

Hergün Yayla Turlarımız Mevcuttur. Sizleri bakir doğaya , huzurun kaynağı yaylalara bekliyoruz.


ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
Zorunlu Seyahat Sigortası
Araç İçi İkram (Su)


REZERVASYON İÇİN: 
0(464) 250 50 53 / +90 552  456 50 53


İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 25 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 25 Günden az süre kalan tüm iptallerde iade yapılmamaktadır. Tura katılan konuk bunu kabul etmiş sayılmaktadır.  Acenta 1 gün önceye kadar turu iptal etme hakkını saklı tutar.

Müşteri kaynaklı gecikme , tur iptali , tur ertelemesi , tura yetişememe , müşteriden doğabilecek sorunlar nedeniyle ücret iadesi yapılmamaktadır.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ, HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.


Rize Çıkışlı Uzungöl Turu – Rize Çıkışlı Trabzon Turu
Rize Uzungöl Turu
Günübirlik Uzungöl Turu – Günübirlik Rize Uzungöl Turu
Günübirlik Trabzon Uzungöl Turu – Uzungöl Turu