Konaklamalı Ayder Festival Turu

Rize Kalkışlı Ayder Kar Festival Turu

27-29 Ocak (2 Gece 3 Gün)

Konaklamalı Tur Fiyatları

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat: 
Kişi Başı:0000₺

0-6 Yaş Çocuk: 
0000₺

Tek kişi Konaklama Farkı:
0000₺


1.GÜN

Karadeniz müziği ile coşmaya hazır olun. Zirvede eğlenceye var mısın? 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde  09.20 da Rize Otogar , Rize Artvin Hava Limanından 10.00 da karşılayıp festival turumuz için hareket ediyoruz. Bugün sizleri rüya rota bekliyor. Hayallerde yer alan Fırtına Deresi, Fırtına Vadisi ve Kaçkarlar tamda gideceğimiz rota. Turumuz için start verip Karadeniz Sahil yolunu takip ederek Ardeşen ilçesinden Kaçkarlara doğru dönüş yapıyoruz. Sol tarafımızdan akan dere meşhur Fırtına Deresi. Üzerinde iple karşıdan karşıya geçilerek yapılan adrenalin sporu Zipline , suyun içinde eğitmen eşliğinde bot içinde yapılan spor Rafting ile dillere destan olmuş muhteşem bir dere. Vereceğimiz molamız ile Zipline yapma imkanı ve dereye karşı çayınızı kahvenizi yudumlama imkanını bulacaksınız.

Vadiye hakim tepede konumlanan Zilkale , filmlere konu olan Şenyuva Köyü , Tarihi Taş Kemer Köprüleri gezerek doğada kendinizi dinleyeceksiniz. Yeşilin her tonuna şahitlik edip , dere sesi ile tüm yorgunluğunuzu atacaksınız. Turumuza devam ederek Ayder Yaylasına varışımız ardından konaklama otelimize yerleşiyoruz. Otelimizde yerleştikten sonra dileyenler çıkıp yayla içinde bireysel zaman geçirebilir. Akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: 

2.GÜN

Değerli Konuklarımız; doğanın kalbinde yeni bir güne uyanıyoruz. Otelimizde yapılan kahvaltı ardından Ayder Yaylası merkezinde bulunan otelimizden yürüyüş mesafesinde bulunan festival alanına geçiyoruz. Gün boyunca festival alanında konserler devam edecektir. Dilediğiniz gibi yaylada zaman geçirebilirsiniz. Üşüyünce oteliniz sizi bekliyor 🙂 Akşam yemeği otelimizde gerçekleşecek olup dilediğiniz gibi özgürce yaylada zaman geçirebilirsiniz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Bireysel
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: 


3.GÜN

Değerli Konuklarımız; turumuzun son gününe uyanıyoruz. Otelimizde yapılan kahvaltı ardından bireysel dileyenler festival alanına yürüyüş yapabilir. Yöresel sanatçılar eşliğinde tulum horon oynayarak eğlenceli zaman geçireceksiniz. 17.00 de Ayder Yaylasından aracımız ile ayrılıp vadiden ayrılıyoruz. Sırasıyla Rize Hava Limanı ve Rize Otogarında sizleri hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 2 Gece Otel Konaklaması
– 2 Sabah Kahvaltısı – 2 Akşam Yemeği
– Rehberlik Hizmeti
– Seyahat Sigortası
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Öğle yemekleri


REZERVASYON İÇİN:
0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53

!!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir