Konaklamalı Ayder Festival Turu

Trabzon Rize Kalkışlı Konaklamalı Ayder Festival Turu

 (1 Gece 2 Gün)

Konaklamalı Tur Fiyatları

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat: 
Kişi Başı:


0-6 Yaş Çocuk: 
Ücretsiz

Tek kişi Konaklama Farkı:


1.GÜN

Karadeniz müziği ile coşmaya hazır olun. Zirvede eğlenceye var mısın? 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde sabah 08.30 da Trabzon’dan , 09.45 da Rize Yeni Meydan Şehitler Anıtı önünde karşılıyoruz. Bugün sizleri rüya rota bekliyor. Hayallerde yer alan Fırtına Deresi, Fırtına Vadisi ve Kaçkarlar tamda gideceğimiz rota. Turumuz için start verip Karadeniz Sahil yolunu takip ederek Ardeşen ilçesinden Kaçkarlara doğru dönüş yapıyoruz. Sol tarafımızdan akan dere meşhur Fırtına Deresi. Üzerinde iple karşıdan karşıya geçilerek yapılan adrenalin sporu Zipline , suyun içinde eğitmen eşliğinde bot içinde yapılan spor Rafting ile dillere destan olmuş muhteşem bir dere. Vereceğimiz molamız ile Zipline yapma imkanı ve dereye karşı çayınızı kahvenizi yudumlama imkanını bulacaksınız.

Ayder Yaylasına varışımız ardından aracımızı belirlenen yere park ediyoruz. Transfer araçları ile festival alanına hareket ediyoruz. Her sene farklı programlar ile festivali yaşıyoruz. Bu yıl bizlere sunulan harika eğlence ve oyunlarla zirvede festival coşkusunu yaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yürüyerek Gelin Tülü Şelalesine çıkabilir keyifli gezinti yapabilir. Anılarınızda yer alacak özel kareler çekilebilirsiniz. Günün sonlanması ile Ayder Yaylası içinde bulunan lüks otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği konaklama otelimizde gerçekleşecektir.

Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Ayder Otelleri

2.GÜN

Değerli Konuklarımız; Ayder Yaylasında güne merhaba diyoruz. Otelimizde alınan kahvaltımız ardından dileyen konuklarımız festival alanında serbest zaman geçirebilir. Festival gün boyunca devam edecektir. Saat 12.00 de otelimizden, 16.00 da festival alanından ayrılıyoruz. Kaçkar vadisinden, Fırtına vadisinden hüzünlü bir şekilde ayrılıyoruz. 

Tur programımızı tamamlamamız ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Rize ve Trabzon yolcularımızı hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz. Siz değerli konuklarımızı bir başka yayla turumuzda veya konaklamalı yayla turlarımızda ağırlamak üzere eğlenceli yarınlar dileriz.

Hergün Yayla Turlarımız Mevcuttur. Sizleri bakir doğaya , huzurun kaynağı yaylalara bekliyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Bireysel
Akşam Yemeği: Dönüş Günü
Konaklama: Dönüş Günü


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 1 Gece Otel Konaklaması
– 1 Sabah Kahvaltısı
– Rehberlik Hizmeti
– Zorunlu Seyahat Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Öğle yemekleri


REZERVASYON İÇİN:
0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53

!!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir