+90 552 456 50 53 vaveylaturizm@gmail.com
Piriçelebi Mahallesi, Medine Han53020 Rize Merkez/Rize

Rize Artvin Havalimanı Transfer

 

RİZE ARTVİN HAVALİMANI TRANSFER – SARP SINIR KAPISI TRANSFER – AYDER YAYLASI TRANSFER

RİZE HAVA LİMANI  – SARP SINIR KAPISI TRANSFER: 3750₺

RİZE HAVA LİMANI  – AYDER YAYLASI TRANSFER: 3750₺

Rize – Artvin Hava Limanına gelen konuklarımız için müjde!!! 

Artık Rize-Artvin – Batum – Gürcistan ‘a gerçekleştirecek olduğunuz iş seyahatleriniz ve tatil planlarınız firmamız ile güvende. Hava Limanına inmeniz ardından taksi , dolmuş belirsizliğine son vererek sizleri en konforlu şekilde sizlere özel sunduğumuz transfer hizmetimizde ağırlıyoruz. İster VİP araçlarımız , ister grubunuza uygun sayıda turizm araçlarımız ile dilediğiniz noktaya transferinizi gerçekleştiriyoruz. 

Rize ; doğal cennet görüntüsü , akarsuları , dereleri ve sizleri büyüleyecek lezzetleri ile sizleri bekliyor. Rize Artvin Hava Limanı – Sarp Sınır Kapısı arasında sizleri konforla ağırlayan firmamız Karadeniz turlarınızı keyifli hale dönüştürüyor. Her mevsim Karadeniz’i yaşamanız için sizlere fırsat sunuyor.

Tatil planlamanızı yaparken ister Trabzon Hava Limanı ister Rize-Artvin Hava Limanına uçuşunuzu planlayın. Sizleri dilediğiniz hava limanından alarak tatil planınıza göre gideceğiniz yer en konforlu şekilde ulaştırıyoruz. Dilerseniz muhteşem bir tatil için Ayder Yaylası , Uzungöl  veya diğer dilediğiniz yaylalar… Dilerseniz Sarp Sınır Kapısı ve Batum Macerası. Siz tatilinizi planladıktan sonra sağlıklı ve konforlu bir şekilde ulaşımınız için profesyonel kadromuzla bizler hazırız.

RİZE VİP TRANSFER 0552 456 50 53

Alanında uzman personelimiz eşliğinde yurt dışı seyahatlerinizde sizleri rahatlatarak yolculuğunuzu keyifli hale getiriyoruz. Sizlere yol göstererek işlerinizi kolaylaştırıp Batum için de transfer otel rehber hizmeti sunmaktayız. Gürcistan’a yakınlığı ile merkezi konum haline gelen Rize Artvin Hava Limanı sizlerin yurt dışı macerasına açılan en yakın kapı konumundadır.

Transfer Bölümü ilgili personelleri uçuş saatlerinize göre  oluşabilecek saat değişikliklerinde transfer saatinizi düzenlemektedir.

Transfer araçlarımız;  kişi sayısına göre ve gidilecek yerin arazi yol durumuna göre değişebilmektedir. Transfer fiyatımız tek yön olup, gurup fiyatıdır. İsterseniz Hopa Sarp Sınır Kapısı – Rize Havalimanı çift yön karşılıklı transfer satın alınabilir.

En hızlı, en rahat ve en kaliteli ulaşım için sizleri yeni, klimalı araçlarımız ile Rize Havalimanı Sarp Sınır Kapısı Transfer hizmetimizi deneyimlemenizi tavsiye ediyoruz.

%100 Koşulsuz Misafir Memnuniyeti anlayışı ile çalışan Vaveyla Turizm Transfer ekibi 7/24 sizlerle iletişim kurmaya hazır.

SİZ TATİLİNİZİN TADINI CIKARIN , GÜVENİLİR ULASIM BİZDE…

Rize Artvin Hava Limanı – Sarp Sınır Kapısı Transfer
Rize Hava Limanı – Rize Merkez Transfer
Rize Hava Limanı Transfer
Rize Hava Limanı – Batum Transfer
Trabzon Hava Limanı Transfer
Trabzon Hava Limanı – Sarp Sınır Kapısı Transfer
Trabzon – Sarp Sınır Kapısı Transfer
Sarp Sınır Kapısı Transfer
Rize Hava Limanı – Ayder Yaylası Transfer
Rize – Sarp Sınır Kapısı Transfer