Günübirlik Batum Turu

 09.00 – 23.00 arası


RİZE ÇIKIŞLI BATUM TURU (REHBERLİ)

Tur Ücreti :750,00₺

Turumuz rehber eşliğinde gerçekleşecek olup , sadece Kimlik belgesi ile farklı ülkeyi keşfetmeye hazır mısınız? 🙂

Değerli Konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde sabah 08.30 da Rize Yeni Meydan Şehitler Anıtı önünde karşılıyoruz. Rehberimiz bilgilendirmesi ardından Batum Turumuza başlıyoruz. Çayeli , Pazar , Ardeşen , Fındıklı , Arhavi , Hopa ve Kemalpaşa’dan gelecek konuklarımızı yol üzerinden alarak  Sarp Sınır Kapısına varıyoruz. Sınıra ulaşmamız ardından araçtan ayrılarak yaya giriş kapısından ilerliyoruz. Yurt dışı çıkış harcını ödeyerek alınan geçiş formu ile işlemleri yaparak ilerliyoruz.  Yeni Kimlik Belgesi olması zorunludur. Bütün yaşlar için fotoğraflı olma zorunluluğu bulunmaktadır. İşlemler ardından Gürcistan tarafınıza geçiş yapıyoruz. Gürcistan tarafında bekleyen aracımıza binerek turumuza start veriyoruz. 

Rehberimizin verdiği bilgiye göre, gezi boyunca ihtiyacımız olacak kadar Gürcistan Para birimi olan ‘’Lari’’ alarak gezimizin ilk durağı olan  Hz.İsa’nın 12 Havarisinden biri olan Aziz Andrea ve Aziz Matthias heykelleri olacak. Burada fotoğraf çektirdikten sonra Gonio (Apsaros) kalesine geçiyoruz. Aziz Andrea ve Aziz Matthias’ın anıt mezarında bulunduğu Gonio Kalesi Roma döneminden kalma bir kale olup Panoramik olarak görerek rehberimiz tarafından bilgi edinme fırsatımız olacaktır. 

Kale ziyaretimizin ardından öğle yemeği için Gürcü mutfağının en güzel örneklerinin sunulduğu Türk Resrorantına geçiyoruz. Gürcü mutfağından yemeklerde bulunan yemek yerimizde dilediğinizi seçerek yiyebilirsiniz. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız şehir gezisinde Ortodoks Kadedrali (Meryem Ana Klisesi), Avrupa Meydanı, Altıpost Medea Heykeli, Piazza Meydanı, Tiyatro Meydanı, Batum Bulvarı, Nuri Gela Gölü, Alfabe Kulesi, Ali ve Nino Heykeli son olarak Türk Mahallesinde bulunan Osmanlı Dönemi Tarihi Orta Camii gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. 2 Saatlik Serbest zamanda dileyen misafirlerimiz, Denizde Tekne Turuna katılabilir, Avrupa’nın en büyük dönme dolabına binebilir veya şehirde alışveriş yapabilir.

Serbest Zamanımız sonrasında Batum Turumuzu bitiriyor ve Türkiye’ye dönmek Sarp sınır kapısına dönüyoruz. Yapılan işlemler ardından Türk tarafınıza geçerek bizleri bekleyen aracımıza binerek  dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Saat 22:30-23:00 arası Rize’de oluyoruz. 

 

RİZE ÇIKIŞLI BATUM TURU – GÜNÜBİRLİK BATUM TURU – GÜRCİSTAN TURU

 

!!! ÖNEMLİ !!!

-18 Yaş altı çocukların ebeveynleri yanında olması gerekmektedir. Aksi halde olmayan ebeveyn, olan ebeveyne muvafakatname ermesi zorunludur.

-18 Yaş altı çocuklar için ölen ebeveyn var ise ölüm belgesi zorunludur.

-Kimlik Belgesi yeni ve çipli olması gerekmektedir. Kırık Çatlak Kimlik Geçersizdir.

-Yanınızda raporu olmayan ilaç bulundurmayınız.


ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
Rehberlik Hizmeti


REZERVASYON İÇİN: 

0(464) 250 50 53 / +90 552  456 50 53

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 20 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. 20 Günden az süre kalan tüm iptallerde iade yapılmamaktadır. Tura katılan konuk bunu kabul etmiş sayılmaktadır.  Acenta 1 gün önceye kadar turu iptal etme hakkını saklı tutar.

Müşteri kaynaklı gecikme , tura yetişememe ve doğabilecek sınırdaki işlem sorunları da dahil olmak üzere müşteri kaynaklı oluşan tüm sorunlar nedeniyle ücret iadesi yapılmamaktadır.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ, HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.


Trabzon Çıkışlı Batum Turu – Trabzon Çıkışlı Gürcistan Turu
Rize Çıkışlı Batum Turu – Rize Çıkışlı Gürcistan Turu
Batum Turu – Gürcistan Turu
Günübirlik Batum Turu – Konaklamalı Batum Turu
Rize Gürcistan Turu – Konaklamalı Gürcistan Turu
Konaklamalı Tiflis Turu – Rize Hareketli Batum Turu
Kapsamlı Tiflis Turu
Batum Tiflis Turu
Rize Batum Turu