Adana Hatay Mersin Turu

 

 ( 2 Gece 4 Gün)

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat
999,00₺


Tek kişi Konaklama Farkı  
350,00₺


07-11 Yaş Çocuk Ücreti

(2 Yetişkin Yanında)

799,00₺ 


1.GÜN

Değerli misafirlerimiz ;
Akşam saat 17.30’da Rize Belediye Binası önünden , 18.40’da Trabzon Zigana yol ağzı Vatan Computer önünden siz kıymetli yolcularımızı alarak yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN

Sabah erken saatlerde Antakya’ya varış. Alacağımızın kahvaltının ardından rehberimiz eşliğinde gezimize başlıyoruz. Öncelikle Samandağı Titus Tünelleri ve Beşikli Mağrasını geziyoruz. Tümüyle dağ içine oyulan Saman dağı Titus Tünelleri bin 380 metre uzunluğunda, 7 metre yüksekliğinde ve 6 metre genişliğindedir. Tünelin deniz tarafındaki girişine göre sağ tarafta 100 metre kadar uzaklıkta bulunan Beşikli Mağara, kaya mezarlarının en geniş ve en ünlülerinden olup, içerisinde bölümler halinde on iki mezar vardır. Gezimize devam edip Çevlik Plajında 1 saat serbest zaman veriyoruz. Ardından Harbiye’ye hareket ediyoruz. Öğle yemeği molasının ardından Hz. Ömer ordularının Hatay’a giriş sonrasında yapılan ve Anadolu’nun ilk camisi olma özelliği taşıyan Habibi Neccar Camisi’ni geziyoruz. Ardından  dünyanın en büyük 2. mozaik müzesi olma özelliği taşıyan, antik dönemlerden günümüze bölge yaşantısı ve kültürü hakkında bize çarpıcı bilgiler veren Antakya Mozaik Müzesi’ni geziyoruz. Ardından Otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Belirlenecek restoranda
Öğle Yemeği: Belirlenecek restoranda
Akşam Yemeği: Konaklama otelimizde
Konaklama: Hatay Anemon Otel

3.GÜN

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Adana’ya hareket ediyoruz. Adana’ya ulaştığımızda ilk durağımız 28.500 kişiye sağlayabildiği ibadet imkanı ile Balkanların ve Orta Doğunun en büyük camisi kabul edilen Sabancı Merkez Camii olacak. Burada yapacağımız gezi sonrasında, halen hazırda dünyanın kullanılan en eski köprüsü olma ünvanını elinde bulunduran, dizilere, filmlere, efsanelere konu olmuş Adana Taş Köprüyü ziyaret ediyoruz. Buradaki ziyaretimiz sonrasında Adana Sinema Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği molasının ardından Karaisalı’ya hareket ediyoruz. Yer köprü, Varda ,Gülek Kalesi gezimiz (Ekstra) sonrası Adana’ya hareket edip otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Belirlenecek restoranda
Akşam Yemeği: Konaklama otelimizde 
Konaklama: Adana Anemon Otel

4.GÜN

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Tarsus gezimize başlıyoruz ve ilk olarak Tarsus Şelalesi’ne hareket ediyoruz. Eski adıyla Knydos olarak bilinen bu çay ve şelalede vereceğimiz çay molasının ardından Tarsus’ta sırasıyla göreceğimiz yerler Kleopatra Kapısı, Makam-ı Şerif Camii, Saint Paul Kilisesi, ve çevresinde bulunan Eski Tarsus evleri ve sokaklarının gezilmesi. Ardından Eshab-ı Kehf Mağrasını ziyaret ediyoruz. Rize dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

5.GÜN

Yolculuğumuzu tamamlayıp sabah 09.30 civarı Rize’ye ulaşıyoruz. Huzur veren turumuzda sizleri ağırlamış olmanın verdiği huzur ve mutluluk ile profesyonel ekibimiz eşliğinde sizleri başka bir turumuzda ağırlamak üzere güler yüzle uğurluyoruz.

 


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

– Lüks Turizm Aracı ile Ulaşım
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Araç içi İkramlar
– Profesyonel Rehberlik Hizmeti
–  2 Gece Lüks Otel konaklama
–  2 Akşam yemeği
–  2 Sabah Kahvaltısı

 

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Hatay Varış Günü Sabah Kahvaltısı

   – Gülek Kalesi – Varda Köprüsü (Ekstra Transfer)

– Tüm ekstra harcamalar

-Öğle Yemekleri

   – Müze, Ören yeri girişleri 

 


REZERVASYON İÇİN: 

0(464) 250 50 53 / +90 552  456 50 53


 • !!! ÖNEMLİ !!!
  – Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
  – Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
 • – Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  – Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 5 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
  – Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir. 
 • – Tur Aracımızda sosyal mesafe kuralına uygun oturulmaktadır. Ateş ölçümü yapılıp , maske dağıtımı yapılmaktadır.
 • – Otelimiz Güvenilir Tesis belgesine sahip olup , korona kapsamında güvenilir bir tesistir.