Trabzon Çıkıslı Karadeniz Bungalov Tatili

 (1 Gece 2 Gün)


2 Kişilik Bungalovda Kişi Başı Fiyat:  TL ( Rize Kalkış) –  TL (Trabzon Kalkış)
3 Kişilik Bungalovda Kişi Başı Fiyat:  TL ( Rize Kalkış) – TL (Trabzon Kalkış)
4 Kişilik Bungalovda Kişi Başı Fiyat:  TL ( Rize Kalkış) –  TL (Trabzon Kalkış)

 FIRTINA DERESİ – ÇAMLIHEMŞİN –  ŞENYUVA KÖYÜ – ZİLKALE – ÇAT KÖYÜ – ÇAT VADİSİ


Hayatınızda unutamayacağınız eğlence dolu bir tatile hazır olun 🙂

1.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; sizleri saat 09.45 da Trabzon yolcularımızı alarak  , 11.00 da Rize Meydan Vaveyla Turizm ofisi önünde karşılayarak tatilimize start veriyoruz. Yolculuğumuz esnasında ilk durağımız ; şarkıllarda rafting , zipline ve türküleri ile yer alan Fırtına Deresi’nde mola veriyoruz. Dileyen konuklarımız Zipline yaparak dere üzerinde adrenalin dolu dakikalar yaşayabilir 🙂 Yolculuğumuza şirin ilçe Çamlıhemşin’i görerek devam ediyoruz. Yemyeşil doğa içerisinde , dere manzarasını izleyerek yolculuğumuza devam ederek filmlere ev sahipliği yapan Şenyuva Köyü (Çinçiva) da mola veriyoruz. Film setinde kullanılan evi görme fırsatı bulup , şirin köy içerisinde anılarınızda yer alacak kareler çekileceksiniz. Verilen mola ardından bölgenin hakim tepesine kurulu Zilkale’ye çıkarak vadiyi seyretme imkanı bulacaksınız. Sizleri daha çok yormadan keyifli tatil için dere kenarında bulunan bungalov köyümüze ulaşıyoruz. Bungalovlarımıza yerleşerek dinlenmeye başlıyoruz. Sizleri akşam muhteşem eğlence bekliyor 🙂 Akşam yemeği ardından tulum türkü ile keyifli anlar yaşayacaksınız. Közde çikolatalı muz ile doyumsuz lezzetler yaşayıp , sunacağımız meyve tabağı ile parmaklarınızı ısırabilirsiniz:) Çayımızı dere sesi eşliğinde yudumlayıp , sohbet dolu keyifli bir geceye devam ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta (Extra)

Akşam Yemeği: Konaklama Tesisinde
Konaklama: Toşi Bungalov

 

2.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; konaklama tesisimizde yapılan kahvaltımız ardından saat 11.00 da tesisimizden ayrılarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde tarihi Koboş Taş Kemer Köprüsünde mola vererek bölgeye has köprüyü görerek fotoğraf çekilme imkanı bulacaksınız. Rize Bezi atölyesinde mola vererek bölgenin bezi ve dokunuşu hakkında bilgi sahibi olup dileyen konuklarımız alışveriş yapma imkanı bulacaktır. Turumuzu 14.00 da Rize’de , 15.00 da Trabzon’da sonlandırıp siz kıymetli konuklarımızı hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz 🙁

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Konaklama: Dönüş Günü

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR

– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 1 Gece Bungalov Konaklaması
– 1 Sabah Kahvaltısı
– 1 Akşam Yemeği
– Rehberlik Hizmeti
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Araç İçi İkramlar
– Tulum Türkü Eğlence

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Öğle yemekleri
– Milli Park giriş ücretleri 


REZERVASYON İÇİN:
0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


!!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir