Trabzon Çıkıslı Karadeniz Bungalov Tatili

RİZE ÇIKIŞLI BUNGALOV TURU
(1 Gece 2 Gün)

 2 Kişilik Bungalovda Kişi Başı Fiyat:   2500 TL Trabzon:2800 TL
3 Kişilik Bungalovda Kişi Başı Fiyat:   2450 TL Trabzon: 2750 TL
4 Kişilik Bungalovda Kişi Başı Fiyat:   2400 TL Trabzon: 2700 TL

 FIRTINA DERESİ – ÇAMLIHEMŞİN –  ŞENYUVA KÖYÜ – ZİLKALE – AYDER YAYLASI – ÇAT KÖYÜ – ÇAT VADİSİ

23 – 24 ARALIK

3 – 4 ŞUBAT

6 – 7 OCAK

17 – 18 ŞUBAT

27 – 28 OCAK

2 – 3 MART


Hayatınızda unutamayacağınız eğlence dolu bir tatile hazır olun 🙂

1.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; sizleri saat 09.00 da Trabzon yolcularımızı alarak  , 10.00 da Rize Meydan Vaveyla Turizm ofisi önünde karşılayarak tatilimize start veriyoruz. Yolculuğumuz esnasında ilk durağımız ; şarkılarda rafting , zipline ve türküleri ile yer alan Fırtına Deresi’nde mola veriyoruz. Dileyen konuklarımız Zipline yaparak dere üzerinde adrenalin dolu dakikalar yaşayabilir 🙂 Yolculuğumuza şirin ilçe Çamlıhemşin’i görerek devam ediyoruz. Yemyeşil doğa içerisinde , dere manzarasını izleyerek yolculuğumuza devam ederek filmlere ev sahipliği yapan Şenyuva Köyü (Çinçiva) da mola veriyoruz. Film setinde kullanılan evi görme fırsatı bulup , şirin köy içerisinde anılarınızda yer alacak kareler çekileceksiniz. Verilen mola ardından bölgenin hakim tepesine kurulu Zilkale’ye çıkarak vadiyi seyretme imkanı bulacaksınız. Sizleri daha çok yormadan keyifli tatil için dere kenarında bulunan bungalov köyümüze ulaşıyoruz. Bungalovlarımıza yerleşerek dinlenmeye başlıyoruz. Sizleri akşam muhteşem eğlence bekliyor 🙂 Akşam yemeği ardından tulum türkü ile keyifli anlar yaşayacaksınız. Közde çikolatalı muz ile doyumsuz lezzetler yaşayıp , sunacağımız meyve tabağı ile parmaklarınızı ısırabilirsiniz:) Çayımızı dere sesi eşliğinde yudumlayıp , sohbet dolu keyifli bir geceye devam ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurantta
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Konaklama: Çat Köyü Bungalov

2.GÜN

Kıymetli Konuklarımız; konaklama tesisimizde yapılan kahvaltımız ardından saat 10.00 da tesisimizden ayrılıyoruz. İlk olarak yol üzerinde tarihi Goboş Taş Kemer Köprüsünde mola vererek bölgeye has köprüyü görerek fotoğraf çekilme imkanı bulacaksınız. Ardından bölgemizin en meşhur yaylası Ayder Yaylasına çıkarak keyifli vakit geçireceksiniz. Anılarınızda yer alacak özel kareleri çekileceğiniz yaylada verilen serbest zaman ardından Rize Bezi dokuma atölyesinde mola vererek bölgenin bezi ve dokunuşu hakkında bilgi sahibi olup dileyen konuklarımız alışveriş yapma imkanı bulacaktır. Turumuzu 16.30 da Rize’de , 17.30 da Trabzon’da sonlandırıp siz kıymetli konuklarımızı hüzünlü bir şekilde uğurluyoruz 🙁

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Konaklama: Dönüş Günü

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 1 Gece Bungalov Konaklaması
– 1 Sabah Kahvaltısı
– 1 Akşam Yemeği
– Rehberlik Hizmeti
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Araç İçi İkramlar
– Tulum Türkü Eğlence

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Öğle yemekleri
– Milli Park giriş ücretleri 

İADE ŞARTLARI

Tüketici, hizmetin başlamasına 1 Ay kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 29 – 20 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 25 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir. Acenta 7 gün önceye kadar turu iptal etme hakkını saklı tutar.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,HERHANGİ BİR MAĞDURİYET YAŞANMAMASI İÇİN ”FİYATA DAHİL OLAN/OLMAYAN HİZMETLER” VE ”ÖNEMLİ BİLGİLER” KISIMLARINI DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİZ.


REZERVASYON İÇİN:
0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


!!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 5 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir