Sonbahar’da Karadeniz Turu

 (1 Gece 2 Gün)


İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat: 
500,00₺

Tek kişi Konaklama Farkı: 
150,00₺

07-11 Yaş Çocuk Ücreti: 
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
350,00₺


0-6 Yaş Çocuk
Ücretsiz


1.Gün

Değerli konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde Trabzon Hava Limanından karşılayıp Karadeniz ve Yaylalar turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Çayeli İlçemize bağlı Haremtepe Köyünde bulunan çayın en güzel haline, Çeçeva Çay Bahçesine gidiyoruz. Yolculuğumuzda Fırtına Deresi boyunca Fırtına Vadisinde adrenalin ve heyecanı seven misafirlerimizin Zipline aktivitesine katılabilmeleri için süre veriyoruz. 30 dakikanın ardından Rize’nin en güzel ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin’e varıyoruz. Burada dizi ve reklam çekimlerinin yapıldığı eski adıyla Çinçiva yani Şenyuva köyüne varıyoruz. Katılımcılar Şenyuva köyünü ve 1299 yılında yapılmış olan tarihi taş kemer köprüsünü fotoğraflayabiliyor. Buradan 15 dakika sürecek olan Zilkale yolculuğumuza başlıyoruz. Tarihi kale 750 metre yükseklikte konumlanmış  8 burç ve bir gözetleme kulesinden oluşan Zilkale’yi ziyaret ediyoruz. Burada kalenin en tepesinden Fırtına Vadisini ayaklarınızı altına alırcasına bir manzaraya şahitlik ediyoruz. 30 dakikanın ardından debisi en yüksek ve en güzel şelalelerinden biri olan Palovit Şelalesi ile gezimize devam ediyoruz. Palovit şelalesi 15 m yüksekliğinde olup ve etrafında farklı bitki örtüleri bulunmaktadır. Daha sonra yeşilin her türlü tonuna tanıklık ederek Ayder Yaylasına varıyoruz. Ayder’de Kaçkarların zirvesinden akan Gelinin Duvağına benzediği için Gelintülü ismini ile anılan Gelintülü Şelalesini görüyoruz. Ayder Yaylasında Konaklama.
Konaklama: 
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Yaylada Gerçekleşecek

2.Gün


09.00 da Ayder Yaylasında konakladığımız otelin önünden kalkacak olan aracımız Borçka Karagöl turunu gerçekleştirmek üzere yolculuğa çıkıyoruz. Yolculuğumuzda ilk durağımız Fındıklı ilçesinde bulunan tarihi konaklar. Çağlayan Köyünde tarihi konakları ziyaret edip çay bahçelerinde fotoğraf çekilme imkanı bulacaksınız. Rize yaşantısını görerek ,yaşam , yapılar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Konaklar ziyaretimiz ardından yolumuza devam ediyor Çoruh vadisinin en uzun parkuru olan Çoruh Zıpline’de mola vererek Zipline adrenalini yaşama fırsatı bulacaksınız. Çoruh Zıpline tesisimizde isteğe bağlı restoranda öğle yemeğinizi alabilirsiniz. Molamız ardından Muratlı Baraj Gölü’ne ulaşıyoruz. Köyden sular altında kalan Cami minaresi ,fabrika bacalarını görme şansı bulup fotoğraf çekme imkanı bulacaksınız. Turumuza Karagöl ile devam ediyoruz. 19. yy da toprak kayması sonucu Klaskur deresinin önü kapanmasıyla oluşan Borçka Karagöl’e varınca gölü çevreleyen yürüyüş parkurunda yürüyüş yapıp , gölün tüm güzelliklerini görebileceksiniz. Verilen serbest zaman ardından turumuzu sonlandırıyor Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 1 Gece Otelde Konaklama (Yayla Konaklamalı)
– 1 Akşam Yemeği
– 1 Sabah Kahvaltısı
– Tulum Dinletisi
– Araç içi ikramlar
– Seyahat Sigortası


 


REZERVASYON İÇİN: 

0(464) 250 50 53 /
+90 552 456 50 53


!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir . 
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. 
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir

Print Friendly, PDF & Email