Konaklamalı Ayder Turu

 

 

 

 


Tur Fiyatları

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat: 

Rize Kalkışlı:          230,00₺
Trabzon Kalkışlı:    300,00₺

07-11 Yaş Çocuk Ücreti:
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla) 

Rize Kalkışlı:          180,00₺
Trabzon Kalkışlı:    250,00₺

0-6 Yaş Çocuk: 
Ücretsiz

Tek kişi Konaklama Farkı:
100,00₺


TUR TARİHLERİ

30 Kasım – 01 Aralık (Dolu) 28 – 29 Aralık (Dolu) 29 Şubat – 01 Mart ……

1.Gün

Değerli konuklarımız, 09.00 Trabzon Havaalanı, 10.00 da Rize Yeni Meydan karşısı Vaveyla Turizm Seyahat Acentemiz önünden Konaklamalı Ayder Turu’nu gerçekleştirmek üzere yolculuğa çıkıyoruz. Yolculuğumuzda Fırtına Deresi boyunca Fırtına Vadisinde adrenalin ve heyecanı seven misafirlerimizin Zipline aktivitesine katılabilmeleri için süre veriyoruz. 30 dakikanın ardından Rize’nin en güzel ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin’e varıyoruz. Burada dizi ve reklam çekimlerinin yapıldığı eski adıyla Çinçiva yani Şenyuva köyüne varıyoruz. Katılımcılar Şenyuva köyünü ve 1299 yılında yapılmış olan tarihi taş kemer köprüsünü fotoğraflayabiliyor. Rize günübirlik tur farkıyla Buradan 15 dakika sürecek olan Zilkale yolculuğumuza başlıyoruz. Tarihi kale 750 metre yükseklikte konumlanmış  8 burç ve bir gözetleme kulesinden oluşan Zilkale’yi ziyaret ediyoruz. Ayder Turu Burada kalenin en tepesinden Fırtına Vadisini ayaklarınızı altına alırcasına bir manzaraya şahitlik ediyoruz. Daha sonra yeşilin her türlü tonuna tanıklık ederek Ayder Yaylasına varıyoruz. Ayder’de Kaçkarların zirvesinden akan Gelinin Duvağına benzediği için Gelintülü ismini ile anılan Gelintülü Şelalesini görüyoruz. Akşam Ayder Yaylasında bulunan en lüks otellerinden birinde. Haşımoğlu Otelde konaklamamızı gerçekleştiriyoruz. 

2.Gün

Konakladığımız otelden kahvaltımızı aldıktan sonra saat 12.00’da çıkış yapıp tekrar dönüş yoluna koyuluyoruz. Rize Merkeze saat 13.30, Trabzon Havaalanına ise saat 15.00’da varmış oluyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLANLAR

– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 1 Gece Otel Konaklaması
– 1 Sabah Kahvaltısı
– 1 Akşam Yemeği
– Rehberlik Hizmeti
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Tulum, Horon, Eğlence


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Öğle yemekleri


REZERVASYON İÇİN:

0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


!!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir

Print Friendly, PDF & Email