Macera Karadeniz Turu (2 Gece 3 Gün)

(2 Gece 3 Gün)

 


İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat: 
974,99₺

Tek kişi Konaklama Farkı:  
299,99₺

07-11 Yaş Çocuk Ücreti:
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
700,00₺

0-6 Yaş Çocuk
Ücretsiz


1.Gün

Değerli konuklarımız; sizleri güler yüzlü personelimiz eşliğinde Trabzon Hava Limanından karşılayıp Karadeniz ve Yaylalar turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Fırtına Vadisinde adrenalin tutkunları için Zıpline. Fırtına deresi üzerinde ipe bağlanarak dereden karşıdan karşıya geçebilirsiniz.(Extra) Zıpline molası ardından Fırtına deresini görerek vadide ilerliyoruz. Sal yaylasına ulaşıp organik hayat ve doğal yaşamı yerinde görüp temiz havayı soluyoruz. Yeşilin her tonunu görmeniz mümkün olup kendinizi huzurlu hissedeceksiniz. Sal yaylasından Pokut Yaylasına yürüyerek geçerek treking yapma fırsatınız olacaktır. Pokut yaylasında manzaraya karşı çayınızı yudumlayıp anılarınızda yer alacak çok özel kareler çekeceksiniz. Rüya günü Pokut yaylasında sonlandırıp konaklama için Ayder Yaylasına hareket ediyoruz. Otelimize yerleşmemiz ardından akşam yemeği otelimizde gerçekleşecektir. Akşam yemeği ardından tulum dinletisi ile karadeniz gecesi yaşayacak olup tüm stresinizi atacaksınız.
Konaklama: Haşimoğlu Otel
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Yaylada Gerçekleşecek

2.GÜN


Değerli konuklarımız; otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısı ardından 09.30 da otelimizden ayrılıyoruz. İlk durağımzı filmlere konu olup mekan sahibi Şenyuva Köyü (Çinçiva). Tarihi Şenyuva köprüsünü görme imkanı olup film çekilen mekanlarda fotoğraf çekme imkanı bulacaksınız. Zilkale ile turumuza devam edip bölgeye hakim tepeye kurulan kaleden tüm vadiyi ayaklar altına alıp anılarınızda yer alacak organik fotoğraflar çekeceksiniz. Turumuza Palovit Şelalesi ile devam edip bölgenin en yüksek şelalesi ve en dolgun akan şelalesi ve büyüleyici manzaralı mekanı olan şelalede ıslanıp serinliği hissedeceksiniz. Özgürce doğada gezinip özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Şimşir Ormanlarına hareket edip orman içinde gezinti yaparak resim çekilip doğal mekanın tadını çıkarabilirsiniz. Badara Yaylasında küçük gölet kenarında oturup sohbet ederek temiz havayı soluyacaksınız. Doğal cennetin tadını çıkarıp ayaklarınız toprakla buluşacak. Gito Yaylasında yeşilin tonlarını görerek yayla yaşamını doğal organik hayatı görerek eski yaşantıları görme tatma imkanı bulacaksınız. Rize Günübirlik Turlar Yayla turumuz ardından konaklama mekanımız için Ayder yaylasına hareket ediyoruz. Otelimize yerleşip açık büfe akşam yemeğini yiyebilirsiniz. Akşam yemeği ardından tüm konuklarımız serbest olup Ayder Yaylasında serbest zaman geçirebilir.
Konaklama: Haşimoğlu Otel
Akşam Yemeği: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Yaylada Gerçekleşecek

3.GÜN


Değerli konuklarımız; otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısı ardından Borçka Karagöl’e hareket ediyoruz. Muratlı Barajına giderek sular altında kalan şehri görerek yaşantıyı görme imkanı buluyoruz. Sular üstünde kalan fabrika bacasını ve minareyi görerek güzel kareler çekeceksiniz. Borçka Karagöl’e ulaşarak bozulmamış doğal mekana kavuşuyoruz. Sonbahar renkleri sizleri karşılayacak olup sararıp kızaran ağaçlar sizlere huzur verecek. Karagöl çevresinde 1 saat sürecek olan yürüyüş parkurunu denemenizi tavsiye ederek treking yapabileceğiniz en güzel ve en huzurlu parkurdur. Anılarınızda yer alacak muhteşem kareler çekebileceğiniz ortam olup her adımınızda cennet mekanın huzurunu yaşayacaksınız. Serbest zamanımız ardından turumuzu sonlandırıp Rize’ye hareket ediyoruz. 19.00 – 19.30 civarı turumuzu Trabzon Hava Limanında sonlandırıp siz değerli konuklarımızı hüzünlü bir şekilde bir sonra ki turumuzda ağırlamak üzere uğurluyoruz.
Konaklama: Dönüş Günü
Akşam Yemeği: Dünüş Günü
Öğle Yemeği: Yaylada Gerçekleşecek


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

– Lüks Turizm Aracı İle Ulaşım
– 2 Gece Otelde Konaklama (Yayla Konaklamalı)
– 2 Akşam Yemeği – 2 Sabah Kahvaltısı
– Tulum Dinletisi
– Araç içi ikramlar
– Seyahat Sigortası
– Tulum Dinletisi


 


REZERVASYON İÇİN: 

0(464) 250 50 53 / +90 552 456 50 53


!!! ÖNEMLİ !!!
– Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
– Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir . 
– Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. 
– Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
– Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir

Print Friendly, PDF & Email