Rize Cıkıslı Lavanta Salda Pamukkale Turu

 

 ( 2 Gece 3 Gün)

İki ve Üç Kişilik Odalarda Kişi Başı Fiyat:
1450,00₺

Tek kişi Konaklama Farkı:  
350,00₺

07-11 Yaş Çocuk Ücreti: 
(her iki ebeveyni ile birlikte olmak kaydıyla)
1199,00₺

0-6 Yaş Çocuk
Ücretsiz1.GÜN


Değerli misafirlerimiz ;
13.00 civarı Rize Merkez’den siz değerli misafirlerimizi profesyonel ekibimiz ile karşılayıp lüks turizm aracında yerlerinizi alıyorsunuz. Uygun molalar eşliğinde yolculuğumuzu sürdürüp Pamukkale’ye ulaşıyoruz.


2.GÜN


Değerli misafirlerimiz,yolculuğumuzu sabah 07.00 civarı tamamlıyoruz. Pamukkale’ye ulaşmamız ardından verilecek kahvaltı molamızda dinlenmiş olup huzurlu ortama şahitlik edeceksiniz. Kahvaltı ve dinlenme molası ardından rehberimiz eşliğinde turumuza başlıyoruz. Dünya’da benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale Travertenlerine ulaşıyoruz. Burada yürüyüşe izin verilen terasta gezerken Denizli ovasına hakim travertenlerde çekeceğiniz fotoğraflar, güzel bir gezinin anıları olacak. Sonrasında antik çağda kutsal havuz olarak bilinen ve suyunun birçok hastalığa iyi geldiği düşünülen sütunlu havuzu geziyoruz. Daha sonrasında Anadolu’nun en iyi koruna gelmiş tiyatrolarından olan HİERAPOLİS TİYATROSU’nu ziyaret ediyoruz. Buradaki anlatımlarımızdan sonra ulaşacağımız antik şehrin ana caddesinde Domityanus kapısı ve Latrin binası fotoğraf molası vererek anlatım yapacağımız yerler arasında. Bu keyifli gezimizin ardından Pamukkale’nin hemen yakınında bulunan ve suyunun çeşitli rahatsızlıklara iyi geldiği bilimsel olarak da kanıtlanmış, Kırmızı suyu ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz ardından Tekstil atölyesinde alışveriş yapma şansı bulup köy pazarını dolaşma o büyülü huzur veren ortamda bulunma huzurunu yaşayacaksınız. Turumuzun tamamlanması ile Konaklama otelimize hareket ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Pamukkale
Öğle Yemeği: Belirlenecek restoranda
Akşam Yemeği: Konaklama otelimizde
Konaklama: Pamukkale Thermal Otel (5*)


3.GÜN

 

Değerli misafirlerimiz; kahvaltımız ardından eşyalarımızla otelimizden rehberimiz eşliğinde ayrılıyoruz. 
Otelimizden ayrıldıktan sonar Burdur Gölü manzarası eşliğinde Yeşilova’ ya doğru hareket ediyoruz. Göller bölgesindeki irili ufaklı birçok gölü görerek Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölüne ulaşıyoruz. İçeriğindeki mineral yapısıyla Mars görünümlü tabana sahip Türkiye’nin en derin tatlı su gölü olan Salda’da serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın ardından Hacılar höyüğü, Sagalassos, Kbyra gibi antik kentlerden muhteşem eserlerin olduğu ülkemizin ender ödüllü müzelerinden biri olan Burdur Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Gezimizin ardından Burdur şehir merkezinde öğle yemeği molası veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Türkiye’nin lavanta üretiminin neredeyse tamamını karşılayan mis kokulu Keçiborlu ilçesinin Kuyucak Köyü ‘ne doğru yola çıkıyoruz.  Kuyucak köyüne yaklaşırken mor renkli lavanta tarlaları bizi karşılıyor. Yol boyunca sağlı sollu tepelere kadar uzayan lavanta tarlaları muhteşem bir görsel şölen sunacak. Fotoğraf açısından da zengin imkan sunan Kuyucak köyü ve lavanta tarlalarında geziyor, köy halkı ile kaynaşarak, günün en keyifli saatlerini lavanta kokulu köyde geçirdikten sonra Isparta merkezde bulunan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde
Öğle Yemeği: Belirlenecek restoranda
Akşam Yemeği: Konaklama otelimizde 
Konaklama: Isparta Barida Otel (5*)

4.GüN


Değerli misafirlerimiz ; otelde aldığımız açık büfe kahvaltı ardından dileyen konuklarımız otelin havuzunu kullanabilir , dileyenler termal havuz, fitness , hamam hizmetlerinden faydalanabilir. Saat:10.00 civarı otelimizden ayrıldıktan sonra Türkiye’nin en büyük 2.tatlı su gölü olan Eğirdir gölünde fotoğraf molası veriyoruz.  ardından Rize’ye hareket ediyoruz. Ege bölgesinin doğal güzelliklerini izleyerek uygun molalar eşliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Konaklama Otelinde

 

5.GÜN 


Yolculuğumuzu tamamlayıp sabah 08.00 civarı Rize’ye ulaşıyoruz. Huzur veren turumuzda sizleri ağırlamış olmanın verdiği huzur ve mutluluk ile profesyonel ekibimiz eşliğinde sizleri başka bir turumuzda ağırlamak üzere güler yüzle uğurluyoruz.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 2 Gece 5* Lüks Otel konaklama
–  2 Akşam yemeği
–  2 Sabah Kahvaltısı

– Lüks Turizm Aracı ile Ulaşım
– Zorunlu Seyahat Sigortası
– Araç içi İkramlar
– Profesyonel Rehberlik Hizmeti
– Hamam, Sauna, Termal Havuz Kullanımı


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

– Tüm ekstra harcamalar
– Yemeklerde alınan ekstra içecekler 
– Müze, Ören yeri girişleri 
– Öğle yemekleri

 


REZERVASYON İÇİN: 

0(464) 250 50 53 / +90 552  456 50 53


 • !!! ÖNEMLİ !!!
  – Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
  – Kesin kayıt yapan konuklarımıza koltukları belirtilecektir .
 • – Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  – Turda yeterli kayıt olmadığı takdirde firma 10 gün önce konuklarına bilgi vermek suretiyle turu iptal etme hakkına sahiptir.
  – Turumuz müşteri sayısına uygun lüks turizm araçlar ile gerçekleştirilecektir. 
 • – Tur Aracımızda sosyal mesafe kuralına uygun oturulmaktadır. Ateş ölçümü yapılıp , maske dağıtımı yapılmaktadır.
 • – Otelimiz Güvenilir Tesis belgesine sahip olup , korona kapsamında güvenilir bir tesistir.

 

Print Friendly, PDF & Email